Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доказано качествен ремонт на ГНП Лукас за 2.1 ТД Пежо/Ситроен/Фиат - кой и къде, и дали изобщо се прави такъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доказано качествен ремонт на ГНП Лукас за 2.1 ТД Пежо/Ситроен/Фиат - кой и къде, и дали изобщо се прави такъв?

    Здравейте, както става ясно от заглавието, ме интересува дали вече е преборена тази помпа или все още единственият "траен" вариант е досъсипването на двигателя с монтирането на помпа Бош от по-малкия двигател 1.9.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

  • #2
    Май НЕ. Механична и газ.

    Коментар


    • #3
      Питай Kiki T - каквото съм му дал го е оправил.
      0888794435
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        Човекът който най-разбира от тия помпи е Гошо от Ямбол. Правил ми е Лукас помпа на мондео, която преди това я ос..а един местен наш майстор. Има му данните из нета .
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
          Май НЕ. Механична и газ.
          Оригиналната нима не е механича?

          Коментар


          • bocho64
            bocho64 коментира
            Редактиране на коментар
            Оригиналната е с Ел. управление.

        • #6
          Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
          Човекът който най-разбира от тия помпи е Гошо от Ямбол. Правил ми е Лукас помпа на мондео, която преди това я ос..а един местен наш майстор. Има му данните из нета .
          Потвърждавам казаното, все още съм с ремонтираната преди 5г. от него Лукас на Мондеото ми. Лично му я носих и взех, като имах възможност да разговарям с него и да си проверя и допълня познанията си. Перфекционист. Много рядко съм срещал толкова старателен човек в това, с което се е захванал.

          Коментар


          • #7
            Благодаря, момчета! Ще пиша допълнително в каква посока са се развили нещата.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #8
              Аз преди години ползвах услугите на тези хора и свършиха работа.Дизел Сервиз с. Донино (на 4 км. от Габрово след отбивката за Боженци)
              телефони: 0884 421 927 и 0884 962 946
              В тази тема е разисквана темата за тази помпа Лукас http://clubcitroen.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=17259
              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
              Място и хора към които да принадлежи ...

              Коментар


              • коко келеша
                коко келеша коментира
                Редактиране на коментар
                Благодаря!

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X