Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за успешен ремонт на VP44 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за успешен ремонт на VP44 ?

    Здравейте, насочиха ме към вашия форум и ми казаха, че тук имало тема с над 120 страници в която се обсъждали сервизи, които ремонтират ГНП VP44. Не можах да намерия тази тема през търсачката и затова питам тук. Насочете ме към сервиз в София и региона, където могат да я демонтират/монтират кадърно и да я ремонтират механично/ел.блок ? Проблемът се изразява в трудно палене на студено, закъснение на аванса в ниските обороти и постоянно приритване в седалката на празен ход (аванса подскача постоянно). Няколко човека ме насочиха към Супер Дизел и София Дизел център, но чета доста противоречиви мнения за двата.

  • #2
    Ето я https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B1%D0%BD%D0%B8 . Автора ги ремонтира.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      Благодаря, но като гледам автора не е влизал почти месец. Някаква друга алтернатива да имате?

      Коментар


      • #4
        Звънни му по телефона, координатите са му в подписа.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Apokalipsisa_kn Преглед на мнение
          Благодаря, но като гледам автора не е влизал почти месец. Някаква друга алтернатива да имате?
          Сайта на сервиза: http://decbg.com/
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #6
            Авторът си има сайт, накупил е техника и т.н. Темата е от когато започна да се занимава, преди 11 години. Вече освен тия помпи са занимава и с дюзи и други работи разни.

            Звънни. Дали ще се навие да маха помпа нямам идея, но може да я поправи и докара до заводски параметри, ако изобщо подлежи на поправяне.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X