Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Универсален катализатор за бензинов двигател - мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Универсален катализатор за бензинов двигател - мнения

    Здравейте, поради постоянните "нововъведения" от страна на "упълномощените" лица уж за доброто на всички, се заглеждам по тези творения, с идеята да бодна такъв катализатор на Жипката. Уж има обявени и такива за до 5000 кубика. Какво е вашето виждане по въпроса?
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

  • #2
    Имай предвид че ако Жипката ти оригинално е без катализатор, това са пари на вятъра. Ако е с газ също не съм особено сигурен че катализатора би променил нещо значимо, а дори и да промени, ако без него си в норма (ако джипката от аватара, вероятно ще ти лепнат еквивалент евро 1 или евро 2, ако изобщо), пак биха били пари на вятъра.

    Нормата в случая е само за CO, доколкото четох. За дизелите е само димност.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Aми, оригинално е била с катализатор, но сега е без и е на газ. Не знам какво ще ми лепнат, но по принцип газовете трудно излизат и на бензин, и на газ. Чек никога не е светил, но не съм сигурен, че има крушка изобщо.

      П.П. Говорим си за елементарно минаване на преглед, не за икономии от данъци или екокатегории.
      Последно редактирано от коко келеша; 05-03-20, 09:35.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X