Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дизел Isuzu vs Toyota vs Mitsubishi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дизел Isuzu vs Toyota vs Mitsubishi

    Тъй като вечеВ ми е минал изцяло мерака да си избирам МПС-та по външен вид, цвят и глезотии по таблото, предпочитам водещи да са техническите параметри на двигателя. И то най-вече практичност, подръжка динамика, разходи и удоволствие, което дава шофирането. Та въпроса ми е на тези три японски дизела кои са основните плюсове и минуси ? Преди съвсем да са изчезнали и докато все още могат да се намерят запазени екземпляри за компактен или среден SUV или пикап с дизелов мотор. Без да държа на 4х4.
    Като начало, поне аз смятам, чеВВВВ Тойта е най-практичен избор от гледна точка на разпространение из нашата географска ширина.
    Последно редактирано от stako; 13-11-19, 13:14.

  • #2
    Всички производители имат едновременно и сполучливи, и не чак толкова сполучливи двигатели. Нещо повече, в автомобилостроенето има случаи, когато един двигател е ОК в някакво возило, и доста зле в друго...
    При така зададен въпрос, не знам какви точно отговори очакваш. По-добре си кажи кои возила гледаш, и тогава искай оценки... Така само с марките...според мен няма как да стане.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Всички производители имат едновременно и сполучливи, и не чак толкова сполучливи двигатели. Нещо повече, в автомобилостроенето има случаи, когато един двигател е ОК в някакво возило, и доста зле в друго...
      При така зададен въпрос, не знам какви точно отговори очакваш. По-добре си кажи кои возила гледаш, и тогава искай оценки... Така само с марките...според мен няма как да стане.
      IsuzuВ D-MAX 1.9 D / Toyota Hilux 2.4 D4-D / Mitsubishi L200 2.4 D

      От познати в Гърция, които карат яко такива машинки, ми препоръчват или Исузуто или Митсубишито, като много корави и безпроблемни

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X