Обява

Свий
Няма добавени обяви.

колеги за съвет,съмнение за некачествена смяна на глава кия соренто 2.5 црди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • колеги за съвет,съмнение за некачествена смяна на глава кия соренто 2.5 црди

    накратко ремонтираха ми главата в сервиз в сливен,автомобила запали всичко ок два дни никви проблеми излишни шумове или каквото и да било и изведнъж като че ли нещо изсвистя все едно съм минал през тел колата взе да пуши пали от раз но пуши в несвяст отвориха я в сервиза в който са я правили и се оказа че има начупени кобилици и превартял разпределителен ваал . нещото което обаче ме съмнява е че при зглобката на главата майстора загуби някаква зегерка на обтегача на веригата,после ми каза че нямало проблем и я зглобии.та каква е функцията на тази зегерка на обтегача на веригата и ако не е там възможно ли е да олаби веригата и да помели горе извинявам се това са само мисли в моята глава не съм технически грамотен за това питам благодаря на всички отговорили?

  • #2
    Да.
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

    Коментар


    • #3
      би ли ми обяснил принципа на действие,извинявай за което но искам да бъда максимално изчерпателен защото ми каза че причината била защото не съм сменил маслото и биле блокирали повдигачите

      Коментар


      • #4
        Принцип на действие на ДВГ https://ucha.se/watch/2824/Dvigateli-s-vatreshno-gorene
        Нооо сам казваш, че не си технически грамотен, така че си потърси друг ЧИТАВ сервиз, а от тези ако можеш си вземи някой лев ако не - студена вода и те така...
        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X