Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРОБЛЕМ С БЛОКа НА ТРАКТОР помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПРОБЛЕМ С БЛОКа НА ТРАКТОР помощ

    Здравейте колеги... наскоро купихме с бащата един трактор К20 (универсален малогабаритен трактор) руска сглобка с мотор на Ламборджини 3 цилиндров 27 кВ .... та го купихме и след оспешна работа на обороти... един ден бащата закачи едно плугче 3 тялово... да му видим силата...
    на другия ден масло в радятора махаме главата и кво да видим.. една нескопосана гарнитура... и целия блок в шлайфани заварки .... явно са го оставили с водата зимата... и сега пукнато на 8 места? мъчили се се да го наварят и пилят..

    кво да правя?

    благодаря за обърнатото внимание колеги

    прикачил съм малко инфо.. за него
    Прикачени файлове
    лошите неща .. ме правят по добър човек...

  • #2
    До: ПРОБЛЕМ С БЛОКа НА ТРАКТОР помощ

    Ами той мача е свирен. Пусни някоя снимка на проблемните места.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: ПРОБЛЕМ С БЛОКа НА ТРАКТОР помощ

      КОлега,ако двигател от Т-25 става,на един приятел чичо му продава такъв чисто нов в сандък на 3-моточаса,пален е в сандъка да демонстрира че работи,за цена от около 1500лв,с възможност за малък коментар.Двигателя се намира в Самоков,ако ти върши работа мисля че нов мотор е за предпочитане.Успех ,ако те интересува ,телефона ми е 0898762122-Румен,ще те свържем с човека и вие се разбирайте.

      Коментар


      • #4
        До: ПРОБЛЕМ С БЛОКа НА ТРАКТОР помощ

        то на челото се виждат заварките...... ама май има и някаде вътре... някоя магистрала ли незнам... ...?
        лошите неща .. ме правят по добър човек...

        Коментар


        • #5
          До: ПРОБЛЕМ С БЛОКа НА ТРАКТОР помощ

          а как да разбера аз дали на т25 ще стане.. то тва т25 владимировец ли беше... несе сещам.. за мотораа... как мога да разбера.. ?
          лошите неща .. ме правят по добър човек...

          Коментар


          • #6
            До: ПРОБЛЕМ С БЛОКа НА ТРАКТОР помощ

            Т 25 не става, той е с въздушно охлаждане и съвсем не изглежда така. Най-добре е да си намериш нов блок, иначе кърпене и продаване...
            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

            Коментар


            • #7
              До: ПРОБЛЕМ С БЛОКа НА ТРАКТОР помощ

              Ако нямаш спукано по главата което е слабото място слагай 2 литра водно стъкло концентрат и си решаваш проблема.Преди време имах цепнато на камиона си от двете страни по мм и се оправи .И доста години след това нямаше проблеми.

              Коментар


              • #8
                До: ПРОБЛЕМ С БЛОКа НА ТРАКТОР помощ

                Първоначално публикуван от Vlady_Rumenov Преглед на мнение
                а как да разбера аз дали на т25 ще стане.. то тва т25 владимировец ли беше... несе сещам.. за мотораа... как мога да разбера.. ?

                Колега,снимай двигателя и качи снимки мойе някои да има такв двигател.Този твоя няма да стане със нищо и каквото да го правиш.След като има вътрешно спукване лек няма.
                0885719173-Красимир

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X