Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

    Мой приятел има един японски камион "Хино". Лагери за него няма никъде. Преди десетина години съм си поръчвал основни и биелни лагери при едни стари майстори, но тях вече ги няма, за съжаление.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

  • #2
    До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

    Що не питаш тези:
    http://japanparts-bg.com/
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

      мисля че някъде в Русе имаше нещо

      Коментар


      • #4
        До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

        В Русе презаливат стари годни за експлоатация черупки на основни и биелни лагери ако основата е червена. Сваля се старият слой и се напластява нов с необходимата дебелина. Много пъти сме носили лагери за презаливане и сме доволни от качеството.
        Ако проявиш интерес пусни ЛС и ще те свържа с човека да се разберете какво може да се направи по въпроса.
        Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
        VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

        Коментар


        • #5
          До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

          Преди години на един приятел му правиха биелни лагери и му шлайфаха вала във Велико Търново, но за съжаление не е вече между нас и не зная точно къде е майстора в Търново. Колата беше Тойота Терцел.
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #6
            До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

            Благодаря на всички. Той пък на два от лагерите изобщо не била останала основа, за да се залее. Егати превъртането.
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • #7
              До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

              в Нова загора в бившето ремонтно предприятие за трактори имат лента и произвеждат лагери ,то е приватизирано и нямам координати- това е по информация на клиенти.Навремето са правили серийно лагери за камиони.
              напишете модела на камиона или диаметъра на шийката и на леглото да проверя по каталозите дали няма да излезе нещо.
              А и широчината на лагера също.

              Коментар


              • #8
                До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

                В гаража на бившето УБО сега НСО са ми правили лагери по размер за прескочил всички ремонти колянов вал но човека който ми беше връзка там се пенсионира и отиде да живее на село. Ако намериш човек там работят изключително качествено.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

                  Колега в СтараЗагора правят такива лагери но визитката им ми е в сервиза ,после ще ти пиша телефон и адрес.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

                    Ми да добавя, че и в Сливен правят лагери по размер...
                    VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                    SXS-Restorations 0886513079
                    Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                    Коментар


                    • #11
                      До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

                      Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                      Мой приятел има един японски камион "Хино". Лагери за него няма никъде. Преди десетина години съм си поръчвал основни и биелни лагери при едни стари майстори, но тях вече ги няма, за съжаление.
                      Аз имах подобен проблем. Да правят се, в Сливен. Частна не голяма работилница,но много перфектно работят.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

                        Едно време тази операция е правена във всеки сервиз на мототехника.
                        Заливане на черупките, престъргване на струг и после напасване, някъде в този ред, но сега всички минаха на готови.


                        В този ред на мисли, когато се отиде в сервиз монтъора, констатира дефектиралата част и ПОДМЕНЯ С НОВА, не си прави труда да я отремонтира, но не винаги това е по евтиния вариант.
                        Трудно се намира вече и кадърен стругар.
                        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                        Коментар


                        • #13
                          До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

                          даите някакав тел на тези хора в сливен че закъсах с един компресор

                          Коментар


                          • #14
                            До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

                            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                            Едно време тази операция е правена във всеки сервиз на мототехника.
                            Заливане на черупките, престъргване на струг и после напасване, някъде в този ред, но сега всички минаха на готови.


                            В този ред на мисли, когато се отиде в сервиз монтъора, констатира дефектиралата част и ПОДМЕНЯ С НОВА, не си прави труда да я отремонтира, но не винаги това е по евтиния вариант.
                            Трудно се намира вече и кадърен стругар.
                            Концепцията на автомобилостроенето се промени коренно за последните 20-30 години. Вече не само части не се ремонтират а и цели възли и агрегати. Проектния живот на автомобил среден а и нагоре клас вече е под десет години и 300 000 километра така че е нормално много от частите в него да са проектирани да издържат около тези стойности.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              До: Правят ли се някъде биелни лагери по размер.

                              С малката разлика че ако днешните части се слагаха на двигатели с натоварвания като на двигателите преди 30-40 години, щяха да карат по сто години.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X