Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ултразвуково почистване на инжектор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ултразвуково почистване на инжектор?

    Някой чувал ли е за такова нещо в България?Това го видях само на табела до Одеса.Има ли някой представа за такава услуга и има ли някакъв смисъл от нея?Благодаря предварително на всички , които ми отговорят!
    Женя Вълчанова 0888272565

  • #2
    До: Ултразвуково почистване на инжектор?

    Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
    Някой чувал ли е за такова нещо в България?Това го видях само на табела до Одеса.Има ли някой представа за такава услуга и има ли някакъв смисъл от нея?Благодаря предварително на всички , които ми отговорят!
    Има във всеки по-голям сервиз... и ефект има.
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      До: Ултразвуково почистване на инжектор?

      То няма с кво друго и да го изчистиш.

      Коментар


      • #4
        До: Ултразвуково почистване на инжектор?

        ако не се лъжа са ултра звукови вани и се чистят в тях,но как точно става не знам




        Поздрави

        Коментар


        • #5
          До: Ултразвуково почистване на инжектор?

          Има още един ефикасен начин за почистване на инжектори и той е чрез промивка на място без разглобяване.Много сервизи го предпочитат.

          Коментар


          • #6
            До: Ултразвуково почистване на инжектор?

            И аз тука в Силистра видях една табела почистване на инжекциони и дюзи в ултра звукови вани

            Коментар


            • #7
              До: Ултразвуково почистване на инжектор?

              Почистване с ултразвук във всеки по-голям сервиз трябва да могат да направят.
              Принципно можеш и ти да си купиш една ваничка, някакъв разтворител и да си ги почистиш сам. Ванички съм виждал по TCM-ите за около 40-50 лева.
              Ползват ги по ювелирните работилници и по джиесемаджийниците.

              Коментар


              • #8
                До: Ултразвуково почистване на инжектор?

                Греки делают хубовы аппараты
                Плюс к тому, на выставке во Франкфурте они показали интересные новинки по дизельнвм форсункам. http://carbonzapp.com/?cat_id=17
                Бира без ракия - парите на вятъра

                Коментар


                • #9
                  До: Ултразвуково почистване на инжектор?

                  Большой, для сервиса.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ултразвуково почистване на инжектор?

                    Да, голям аппарат. Но без сопутствующей диагностики, мыть наобум - неправильно, я полагаю.
                    Потому как:
                    1. Необходимо оценить работу форсунки ДО и ПОСЛЕ промывки (равномерность подачи и обратки всех форсунок в комплекте, форму распыла). Если промывка не дала эффекта - сразу меняем на новую запчасть.
                    2. При такой операции меняются и комплектующие - манжеты и фильтры.

                    Я сейчас говорю о бензиновых, для дизельных форсунок - несколько другая последовательность действий.
                    Бира без ракия - парите на вятъра

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ултразвуково почистване на инжектор?

                      След чистене с ултразвук инжекторите на автомобила ми хептен сдадоха багажа.На поредната диагностика ми казаха,че ултразвука бил менте терапия и предложиха да ми прочистят инжиксьона срещу скромната сума от 100лв.,с гарантиран ефект.Ма вече ми втекна от римонти,карам на газ и точка!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ултразвуково почистване на инжектор?

                        То ултразвука хубаво, ама е важно и какво сипват вътре. И е важно толкова, колкото и самия ултразвук.

                        Със сигурност не става с кво да е. И със сигурност оптималния вариант не е коресилина от близката железария.

                        Вариант например е разредител XK-1. Това е за боите, с които правят пътна маркировка. Понеже те съдържат и разни смоли и каучуци, вътре са набутали какво ли не. При мен чистене с такова (не на инжектори, а на интеркулер, и разни други джаджи), имаше осезаемо по-голям ефект от спрей за почистване на карбуратори.

                        Има го например в бриколаж. Мирише на нещо като ацетон, но си личи че има и други гадости вътре. Абе пълен бъркоч, обаче интеркулера ми е като излязал вчера от завода. И отвътре, и отвън.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ултразвуково почистване на инжектор?

                          Някой да знае откъде може да се купи ултразвукова ваничка? Малка, около половин литър.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ултразвуково почистване на инжектор?

                            http://shop.ebay.com/items/__ultraso...br=1&save=Save

                            Ама, сигурно и тука все някой ще продава.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ултразвуково почистване на инжектор?

                              Играчката е скъпа.
                              В магазините за химикали. Има и някаква тукашна фирма, ама трябва да питам за телефона.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X