Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интеркулер на тойота 4рънър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Интеркулер на тойота 4рънър

    Може ли да се монтира интеркулер на Т 4рънър 2,5 ТД и дали въобще е възможно . Ще има ли положителен ефект. Принципа на кулера ми е ясен но на практика не знам дали ще стане на този модел.

  • #2
    До: Интеркулер на тойота 4рънър

    аз търся нещо подходящо за LJ70 2.4TD- виждал съм няколко с присадени кулери и собствениците им твърдят, че има голям ефект. За съжаление още не съм намерил нищо подходящо да влезне пред радиатора за водата
    Зима иде

    Коментар


    • #3
      До: Интеркулер на тойота 4рънър

      възможно е, разбира се - аз бях сложил на 73-ката готов комплект правен в Италия...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        До: Интеркулер на тойота 4рънър

        Незнам като гледам на какво прилича под предния капак чудя се къде може да се сложи специално за 4рънъра. На паджерото е над двигателя но там всичкое фабрично. Имате ли някакви идеи момчета че ако стане да го раздвижим тоя мотор. Има ли значение големината на питата , в смисъл пропоции спрямо обема на мотора.

        Коментар


        • #5
          До: Интеркулер на тойота 4рънър

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          възможно е, разбира се - аз бях сложил на 73-ката готов комплект правен в Италия...
          Който отдавна е на Баба Яга ... И разлика определено ИМА !

          Коментар


          • #6
            До: Интеркулер на тойота 4рънър

            Значи има надежда. И какво трябва да направя от тук на татък

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X