Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигател 1.6 / 150 к.с. / тегло автомобил 700 кг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Двигател 1.6 / 150 к.с. / тегло автомобил 700 кг

    За съжаление, верно отиде в ала-бала. Имаше на къде да се развие дискусията.

    Коментар


    • #32
      От: Двигател 1.6 / 150 к.с. / тегло автомобил 700 кг

      Купи си картинг...
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • #33
        От: Двигател 1.6 / 150 к.с. / тегло автомобил 700 кг

        Накъде да се развие? Става дума за тегло, мощност или отношение маса/ мощност. Щото може да се изпълнят задоволително всички условия с едно 3-4кг/кс. Иначе тунинг и пак ОК. И пари
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #34
          От: Двигател 1.6 / 150 к.с. / тегло автомобил 700 кг

          Reno 5 turbo - за съжаление много стар модел..
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #35
            От: Двигател 1.6 / 150 к.с. / тегло автомобил 700 кг

            Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
            Купи си картинг...
            Турбо-дизел, ако с него ще ходи и в Гърция.

            ... ся, ако трябва да съм по-сериозен, ако си на акъла на 20 годишен бенвеист, който иска да се друса по дупките и да го чуват преди да го видят, но с по-малка кола, бих ти препоръчал Toyota MR2, кеф ти старата, кеф ти новата, според възможностите ти, а ако ти се кара екзотика, има един Fiat X 1/9 или нещо подобно се води, но при нас е по-известен като Бертоне, от който имам страхотни лични впечатления от преди 20г. Прост и готин, а и имам мегдан за доработки. Не знам колко би струвал сега, а и вече дори не бих се качил в нещо подобно.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #36
              От: Двигател 1.6 / 150 к.с. / тегло автомобил 700 кг

              В UK са доста популярни кит-кар моделите на Катерам 7. В общи линии имащ един базов пакет от шаси и окачване и всичко необходимо да направиш трак кар, необходим ти е само двигател , трансмисия и заден мост. Там вече може да си слагаш какъвто мотор искаш, теглото е под 700 килограма, но пак зависи от допълнителните железа. Неприятен момент е ,че зареди конструкцията трябва да се използва само редови двигател, но пък там има голям избор.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #37
                От: Двигател 1.6 / 150 к.с. / тегло автомобил 700 кг

                Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                В UK са доста популярни кит-кар моделите на Катерам 7. В общи линии имащ един базов пакет от шаси и окачване и всичко необходимо да направиш трак кар, необходим ти е само двигател , трансмисия и заден мост. Там вече може да си слагаш какъвто мотор искаш, теглото е под 700 килограма, но пак зависи от допълнителните железа. Неприятен момент е ,че зареди конструкцията трябва да се използва само редови двигател, но пък там има голям избор.
                Как се регистрира в БГ? Вероятно трябва да се вземе употребяван от ЮК за да не "пиеш студена вода" тук...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #38
                  От: Двигател 1.6 / 150 к.с. / тегло автомобил 700 кг

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  Как се регистрира в БГ? Вероятно трябва да се вземе употребяван от ЮК за да не "пиеш студена вода" тук...
                  Честно казано не знам какъв е реда тук, но там си имаше регистрирани и хората си ги караха.
                  Имаше преди време един ентусиаст ,беше си сглобил и регистрирал такъв кит кар, даже го даваха по ТВ.
                  Последно редактирано от Juiced; 22-05-19, 11:28.
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X