Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланчия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ланчия

    Къде да намеря номера на двигателя на ланчия федра.

  • #2
    От: Ланчия

    Може и да не го намериш,ако е сменян!Двигателите на Запад се водят консуматив и не се вписват в талоните ....поне така съм чувал от автоджамбазите....
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Ланчия

      Ако приемем че Ланчията е Дедра, остава да кажеш и с какъв двигател е.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        От: Ланчия

        Може и Федра да е. Ванът на Ланчиа

        Sent from my D5803 using Tapatalk

        Коментар


        • #5
          От: Ланчия

          Не е "Дедра", има си "Phedra"
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Ланчия

            Федра е.Но има монтирани много мотори.Вярно ще трябва да уточни за модела , иначе ще напълниме темата със снимки и пак няма да се оправи.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #7
              От: Ланчия

              Така и така става въпрос за име и модел, да кажа само, че е Ланча, а не Ланчия!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • #8
                От: Ланчия

                Май моторите са HDI на Пежо, в КАТ ще си го намерят номера. Един така ми мрънкаше на канала че мотора нямал номер и можело да е краден?!? Та като видя че няма да му дам пари си го намери, имало мърсотия, ми нормално, никой няма да го измие с бензин заради него.

                Коментар


                • #9
                  От: Ланчия

                  На по старите мотори серия XUD на ПСА номера на двигателя беше на една табелка с два нита . На стария ми Ситроен беше на табелка върху която номера беше залепен на алуминиево фолио . Като измих двигателя с пароструйка фолиото се събра в единя край . В КАТ настана един купон гледаха чудиха се накрая единя от катаджиите вика вземи едни клещи и го дръпни да го четем на масата . Дадох му клещите със заветните думи дърпай си го сам аз нищо не пипам по номера . Успяха да изскубнат фолиото с част от номера и след още десетина минути умуване го писаха без номер на двигателя . Сега на реното е същата работа номера на двигателя е на алуминиева табелка с един нит по средата .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ланчия

                    На тия са си италиански Дву и три литрови бензин , два JTD и четири Multijet.Затова питах какво има под капака
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X