Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

    Здравейте КОЛЕГИ днес разбрах за тази процедура,било много ефикасно особено за дизелови автомобили.Прочетох тук там няма лоши отзиви,та искам да попитам дали някои от вас е правил подобно нещо?И разбра се има ли ефект и риск за колата?

  • #2
    От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

    Ха! Бълбукатор 2.0 за еднократна употреба?

    Най-много ме радва, че машината има регулатор 0-230 V, декарбонизира и работи с окси-водород. Няма начин да не е нещо революционно, измислено от българин и крайно недолюбвано от евреите/масоните/илюминатие/корпорациите (излишното се задрасква).

    Коментар


    • #3
      От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

      Разбира се, че има ефект.
      Даже ако сложиш 4 такива(то цифрата е 3,14, но няма как да сложиш 14 стотни от следващия, та затова 4)-започва да връща по малко нафта в резервоара.
      Имам познати които с такива системи изкарват пари.

      Тук ще срещнеш много неразбиране, ще те бъзикат и ще ти обясняват как това няма как да работи, но не им се вързвай, никой не може да спре техническия прогрес.
      Слагай системата, и сподели впечатления, на всички нас-които не робуваме на догми ще ни е интересно да видим резултатите.

      Колеги, моля ви, не се развихряйте в тази тема, човекът изглежда сериозен, нека да го поощрим, вместо да му навираме разни физически закони в очите.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

        Гледах ги и аз тези реклами и се чудя, какво точно ще ми прочисти на двигателя
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #5
          От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

          Да разкажа нещо от първо лице (или не баш).

          Преди 3 години, докато обикалях по обяви за джипки, се запознах с един пич, който имаше три буса, дрехарки + ремаркета, на които беше сложил водородни клетки самоделки.
          Каза, че е много доволен, щото вървят по-добре и свалят разхода.
          Бусовете ги караха само той и синът му.
          Пича беше свежарка и бая лаф направихме, въпреки че не му взех джипа,
          но пък намерихме бая общи теми.

          Клетките му бяха импровизация с некви бурканчета за никакви пари.
          Каза, че водорода е малко, само за оптимизация, но ефекта голям.

          Ако някой се интересува мога да го свържа, а е и повод да му се обадя.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

            Ми така е та...
            ПО форумите се вихрят някакви задръстеняци дето не признават нищо по добро от голф двойка, камо ли да ги убедиш в ефективността на новите технологии.
            Още повече, че май те са разработено в НАСА за да се оптимизира разхода за бъдещите возила на луната-закарването на литър дизел дотам е скъпо нещо, о всяко оптимизиране на разхода е с много голям ефект.

            И пак призовавам колегите с критиките да не критикуват-никога не се знае откъде ще излезе нещо ново и добро.
            Въздържайте се от излишни коментари моля.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

              Другия път като го видиш, тайно изключи единия. Ако се усети, значи може и да има ефект. Тогава да хвърчи за Нобелова награда, и да продава патентите на ония пустиняци автомобилните производители, дето правят баси глупостите за да спестят някоя и друга капка гориво.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Още повече, че май те са разработено в НАСА
                Не бе, секратна военна руска разработка. Кой мислиш е откраднал на Юл Браун лабораторната документация?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                  Сега се сетих, от разход 15-17, с бълбукатора му дава около 11.
                  Бусовете май бяха някакви LT-та, но с големи мотори.

                  Това е само преразказ, не поемам никакъв ангажимент за достоверност.

                  Ако ми остане време и възможност, ще се видя с човека.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                    Първоначално публикуван от goldi_tiger Преглед на мнение
                    Здравейте КОЛЕГИ днес разбрах за тази процедура,било много ефикасно особено за дизелови автомобили.Прочетох тук там няма лоши отзиви,та искам да попитам дали някои от вас е правил подобно нещо?И разбра се има ли ефект и риск за колата?
                    КОЛЕГА за какво по точно иде реч че това съм го пропуснал?
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                      Някои от вас не ме разбраха,не става въпрос за водородна клетка.
                      <ЦЕНЗУРА> еии за тази схема иде реч.
                      Последно редактирано от Ясен; 05-08-16, 11:41.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                        Темата виждам , че е за водородно почистване, а не за водородни и извънземни клетки." Карбон почистване или декарбонизиране, означава премахването на всички въглеродни депозити от двигателя. Това означава, премахването на сажди и отлагания върху клапаните, за по-добро уплътняване, премахване на накипите от ЕГР клапан, Турбо и неговата геометрия също. Освен това почиства успешно ДПФ/ФАП филтъра или катализатора". По една случайност познавам момчетата, които вкараха тази година две от най-модерните такива машини тук в България, намират се на бул. Илиенци.
                        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                        Коментар


                        • #13
                          От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                          И аз разбрах че става въпрос За почистване На саждите,във vw форума преди години Има клипове как да стане в домашни условия
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                            И аз си мисля за почистване.
                            И дори реших, че това е по-сложното дефиниране на почистване на двигателя чрез впръскване на вода в смукателния колектор. Виждал съм двигател, почистен по тоя начин - ами почистен си беше. Дори много добре почистен. Махнахме главата на клетото жигули, и челата на буталата бяха като на току-що произведени.
                            Та ако такова почистване е имал предвид колегата, мога да обясня подробности около технологията.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                              Нека колегата пуснал темата да се доуточни, че предвид и Кольовият пост, може да съм я подкарал в друга посока.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X