Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

    Искам да намекна в прав текст на всички фенове и производители на бълбукатори - направете готов кит, съобразен с особеностите и пригоден за вграждане в някой масов автомобил. Да кажем гоуф или друг подобен.
    След като ще е за конкретно приложение, би трябвало да могат да се гарантират някакви параметри. Например - икономия минимум 12%.
    И така господа бълбукатори, пазарът вас чака. Ако става за гоуф, и половин Перник...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Не сме в детската градина да спорим без аргументи. Напиши как смяташ че е правилно, за да е коректен спора и обоснована критиката. Невярно е до толкова, до колкото абсолютния вакуум не съществува(или не е открит още).
      По-ясно и коректно от това което съм написал в пост №260 няма как да го напиша. Кой разбрал, разбрал.

      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Искам да намекна в прав текст на всички фенове и производители на бълбукатори - направете готов кит, съобразен с особеностите и пригоден за вграждане в някой масов автомобил. Да кажем гоуф или друг подобен.
      След като ще е за конкретно приложение, би трябвало да могат да се гарантират някакви параметри. Например - икономия минимум 12%.
      И така господа бълбукатори, пазарът вас чака. Ако става за гоуф, и половин Перник...
      Колега, объркал си темата. Тя не е за бълбукатори, нито за никакви китове, нито за икономии в никакви проценти. Прочети пак заглавието и първия пост и ако те интересуват бълбукатори, икономии или голфове си пусни нова тема.
      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

      Коментар


      • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
        Бях зарязал и забравил за тази тема, но днес някак си ми се наби в очите и реших все пак да я прегледам. Четох до пост №132 и разбрах, че нататък няма смисъл. Щом един от образованите корифеи с диплома "по въпроса" може да напише с цялата си увереност това в цитата. Очевадно грешните твърдения в горния цитат са:

        1. Налягането на абсолютния вакуум е 0 Bar!!!


        Вярното е само това "трудно ще постигнеш", ако и да е "между другото". Веднага след това обаче идва и решението, а пък то било просто:


        От което пък следва това:

        2. Няма нищо по-лесно от това да си направиш абсолютен вакуум в домашни условия. Достатъчни са спринцовка, пръст и сила в кг. равна на площта на буталото в кв.см. Както твърди авторът - някъде към килце и воала те ти булка абсолютен вакуум.

        Е к'во да чета нататък...
        Коментара ми е само:

        Мога и да го повторя, ако искаш съ съвсем цялата си увереност: Абсолютен вакуум с домашна спринцовка НЕ може да се направи. Може да е близо (зависи от гледната точка), но във вакуума на домашната спринцовка имат навика да се намърдат разни атоми и молекули, и категорично отказват по лесен начин да излязат от там.

        ПП: И впрочем, не съм споменавал за налягане на абсолютния вакуум от 0bar. Ти го спомена. Явно толкова си можеш.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

          баста

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X