Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

    Първоначално публикуван от perchi Преглед на мнение
    кога ще ги избие от икономии на гориво.
    Няма икономия на гориво. Има преразход на такова. Но явно балъците нямат свършване. Не случайно толкова много народ се храни от такива неща.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

      Познавам хора с HHO но разликата в разхода е видима само при старите дизелови големи мотори над 2.0 и не повече от 10-15 %

      те я слагат заради разликата в мощността ... но дали има разлика или си самовнушат не знам.
      Opel Frontera 25TDS(VM41B) 1997

      Коментар


      • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

        Имам един познат с нещо подобно но във водата мисля,че слагаше син камък.Системата струвала преди време скъпо но сега била към 500-600 лева,ако не се лъжа.Атмосферният дизел започвал да върви като с турбина но за разхода не помня какво беше.Все още се каня да го потърся за да пробвам на една Алмера как ще е,и ако има някакви плюсове от икономия и мощ ще е много интересно.

        Коментар


        • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

          И вар. Не забравяй варта, без нея ще върви се едно е без турбина...
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

            И чоп. Чувал съм че много помага за стабилизиране на горивото при високи температури, както и при преобръщане на колата. По състезанията използват вълна от катеричи опашка, във Ф-1 май четчиците от ушите на рисове, а като за обикновенни коли сигурно става и с вълна от бяла мечка.

            Коментар


            • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              И чоп. Чувал съм че много помага за стабилизиране на горивото при високи температури, както и при преобръщане на колата. По състезанията използват вълна от катеричи опашка, във Ф-1 май четчиците от ушите на рисове, а като за обикновенни коли сигурно става и с вълна от бяла мечка.
              Хем не разбираш и пак се обаждаш-варени бакенбарди от лисици използват във Формула 1.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

                Снощи по някакйв нов /поне за мен/ ТВ канал "Дестинация БГ" имаше някакъв филм за Илия Вълков и неговите открития, говореше се и за генератора на Тесла...

                Не знам само колко е истината във филма...
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

                  Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                  Хем не разбираш и пак се обаждаш-варени бакенбарди от лисици използват във Формула 1.
                  И двамата нищо не разбирате. От първото състезание в Катар насам вече се ползва камилска плюнка с грис.
                  Последно редактирано от Goblin; 22-01-13, 21:24.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

                    Малко по малко изброявате всичко необходимо, но си траете, че трябва и мъхче от пъпче...
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

                      Последно са установили,че храчка от лама със настъргани(сухи)брадавици от жаба вършат по-добра работа!
                      Последно редактирано от petroffbg; 23-01-13, 11:00.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

                        Аха, ама и срамни косми требват
                        Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                        Коментар


                        • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

                          Защо си мисля, че спамите темата?

                          Няма ли мод. да почисти?
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

                            Добре, нека е по темата. А тя е: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO?
                            Получава се смях...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

                              И преразход на двигатели.
                              Барем три пъти съм писал в такива теми, американските тираджии изобщо имат гигантски сайтове с такива глупости. Периодично ги обзема тая лудост, после дружно плачат, хем там двигателите са много евтини, ама пак изобщо не са безплатни, после забравят, и всичко започва наново.

                              Става водородна корозия, и двигателят умира бързо и гръмко, това става. Каквито и метросексуални квазитермини да се използват за тая работа - все става дума за воден форсаж. Старинна, отработена още през 30-те технология за самолетните бутални двигатели, която с радост е зарязана веднага след войната, поради пълната и безперспективност, именно заради микроскопичния ресурс.

                              Няма как да има спам в тема, която сама по себе си е спам. Май ще трябва да препиша обява от някое патентно бюро, в която се казва че заявки за вечни двигатели не се приемат, до отменяне на Втория принцип на термодинамиката. И да я туря в главата на сайта.
                              Последно редактирано от Стефан; 24-01-13, 01:14.

                              Коментар


                              • От: Какво се случва в ДВГ при добавяне на HHO

                                Въпреки, че Стефан го е написал, ще го напиша и аз, ама по просто..

                                Въпрос:
                                -Какво се случва в ДВГ при добавяне на ННО?!

                                Отговор:
                                -Случва се ръжда!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X