Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спирачна течност и Антифриз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И аз съм сипвал моторно масло в спирачките. Гумичките стават дебели по един пръст а иначе са по 3 мм. Ама колкото да се измъкнеш става разбира се. Макар че аз от мързел карах после така сигурно две седмици.
    На Ан-12 при прострелване на хидросистемата една нарочна помпа започва да я захранва с керосин от резервоарите. От него тече, а той продължава да си лети нормално. Те знаят какво е повредено, но единствените промени които правят е по продължителността на полета.

    Коментар


    • #17
      Аз говоря за удължаване живота на спирачната система, а с него и на водача на МПС.
      Съгласен съм с всички вас, че при критична ситуация, за да се измъкнеш от някъде сипваш, каквото има.
      Аз повдигнах темата, защото ми е интересно колко хора си сменят спирачната течност и антифриза.
      Аз съм виждал и моторно масло на 60хил.км. Това че този мотор е изкарал с това масло без да блокира не значи че това е нормално
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #18
        Сменям си и едното и другото веднага като си купя кола . Само че при мене обикновенно не се задържат по две години . По една или друга причина.............
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X