Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Умряла помпа VP44 а сега накъде..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Умряла помпа VP44 а сега накъде..

    Някой знаели читав сервиз за поправка и проверка на тези помпи 0470004006 форд фокус 1.8 90 кс. в смисъл надежден човек който ще свърши работа, другият вариант е при кварталният майстор Гошо Шашмата, даже знам и разговора как ще протече..... Абе шашма тая помпа ще стане ли, абе аз знаеш ли колко помпи съм правил, ти сега тука с недоверие, след три седмици шашмата звъни по телефона, шест е помпата ела да я вземеш!! ии слагаш я не работи естествено, абе шашма изпита ли я тази помпа на стенд, нее ама трябва да работи!! ако не работи пак ми я донеси, тая път ще стане, абе шашма, тая помпа да я махаш и да я слагаш от колата, да не е като да го туриш и да го вадиш на жена ти!! Та тъй де, искам някой специалист който не е като нашият измислен литературен герой Гошо Шашмата..
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    Е цяла тема има по въпроса от 100 години. Съфоеумник си изкарва с това хляба от над 10 години.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      мм аз видях една тема някъде, ама по нея нямаше нов пост долу горе от споменатото време!!! да не претаквам пак Отново целият форум, като миналогодишна каца със зеле, някой може ли да ми даде активен телефон на човека, ако не друго поне да го чуя, защото аз си мислех че жив майстор не остана който да човърка тая стара техника..
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #4
        Колега погледни тази тема във форд форума.
        Намира се в гр. Ямбол. От магистралата - към гр. Ямбол и на първия светофар плътно в дясно, до този портал (паважът вече е асфалтиран). Зад сивата сграда, по разораният път на 20 метра, между крановете.
        Телефон 0888-858-710. Ремонт на ГНП, дюзи, въобще дизели, и не само.



        Поздрави.
        Последно редактирано от ivan luk; 22-01-22, 00:06.

        Коментар


        • #5
          Ок благодаря, ще му звънна в понеделник на човека да го чуя..
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #6
            Трябва да имам такава помпа на 200 к.Не я продавам,но за проба може...
            Имай предвид че проблема ти е доста по сложен....виж нафтата от горивния филтър на слънцето
            ниско налягане в рейла ли дава...как разбрахте че проблема е в помпата,това 1.8 TDCI Duratorq ли е....или TDDI
            Последно редактирано от Roninn; 22-01-22, 07:24.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • Traqn Savov
              Traqn Savov коментира
              Редактиране на коментар
              Не е комънрейл това е роторна разпределителна ВП помпа, само че е със електронен дозатор на нея, ама не е като на ВЕ (въртеливо постъпателни) помпите, зашото онея са джиулязо, хвърляш двигателя помпата остава.. Иначе няма проблем за пробата, лошото е че имото е в платката на помпата, при форда, тоест няма да стане с никоя друга помпа.

            • Roninn
              Roninn коментира
              Редактиране на коментар
              Разбрах.

          • #7
            В темата в първия пост има телефони на сервиза, в подписа на kiki.t
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #8
              Дадох помпата и 2-3 телефона който събрах на моят човек, и чакам да се обади за да каже какво е станало с нея, и ще пиша!!

              Обаче забелязах нещо интересно, понеже гледах видеа на хора който разглобяват такива помпи! просто от интерес,
              че ми направи впечатление! че, помпите въртят вала на помпата с два пръста, а тази помпа се върти много трудно,
              само с ключа, с два пръста абсурд..

              Странна работа, като не работи дозиращият клапан, не би трябвало на теория да има никакво налягане!!

              Нещо здраво, вземете му сложете електроника, тъпа работа...

              Иначе записах едно видео, как пръскат комънрейл дюзите, видеото е с чисто забавен характер, и може би ще е любопитно на някой!
              естествено, напълно ми е ясно че видеото няма никаква диагностична стойност, по скоро декоративно естетически!!!


              Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

              Коментар


              • BatGeorgeone
                BatGeorgeone коментира
                Редактиране на коментар
                Явно е стара машинка защото на 10-15 годишни автомобили дюзите пръскат по три пъти на такт, а тези само един път.

              • Traqn Savov
                Traqn Savov коментира
                Редактиране на коментар
                Всъщност два пъти пръскат, но явно не си гледал внимателно!!! 1,28 от видеото
                2006 е май този казан, не знам какво евро е, ама наистина си личи че има един пред-пръск и един основен пръск.. Ама не се знае в какви режими компютъра пръска повече от два пъти, може да е в много натоварен режим, а този режим е палене!! а може и постоянно, не съм ги чоплил, ама мисля че системата е бош ЕДС

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X