Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво сипвам в нафтата и защо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

    В крайна сметка, няма много избор от кого/какво да зареждаш?Искаш не искаш, след 650 км светва ламБата че е жЪдна

    Коментар


    • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      В крайна сметка, няма много избор от кого/какво да зареждаш?Искаш не искаш, след 650 км светва ламБата че е жЪдна
      Е, ще наливаш от "Лукойл". Потому что Вагит-бей и Жанат-бей так договорились. "Ромпетроля" в РеСпублике КаэМБее скоро не станет!
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

        Скоро или не, само времето ще покаже. КаТ не ни отърва, свЕт широк

        Коментар


        • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

          При нас само от еко зареждам щото съм най доволен ( Петричкото ЕКО). А с бардал карам вече втора година, 2 литра и няма никаква икономия на гориво!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

            Аз разпределям риска като зареждам по 20-30 лв. Следващото зареждане е където ме свари. Един път само през живота си попаднах на кофти газ зимата. През останалото време дали ще е бензин,газ или нафта -зареждам и карам.Как постоянно уцелвате кофти гориво,търсите ли го,под стълби със счупени огледала ли минавате?
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
              Аз разпределям риска като зареждам по 20-30 лв. Следващото зареждане е където ме свари. Един път само през живота си попаднах на кофти газ зимата. През останалото време дали ще е бензин,газ или нафта -зареждам и карам.Как постоянно уцелвате кофти гориво,търсите ли го,под стълби със счупени огледала ли минавате?
              Е къде да ме свари като почти ежедневно карам между Сандански и Петрич и 1 или 2 пъти годишно ходя до Варна!? Нормално зареждам или от Ново село в Македония или от ЕКО Петрич . Пробвал съм и останалите бензиностанции в района Петрич-Сандански и най съм доволен от ЕКО Петрич. Като ида във Варна съм заредил от ЕКО Петрич и чак на връщане се налага да заредя преди да тръгна. Досега зареждах от ЕКО на околовръстното или марешки и винаги е било по зле от Петрич но чак толкова зле като тазигодишното зареждане от ЕКО на изхода на Варна не е било!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                Колко около 3л. Предложи ми цена на лични. Продавам предимно наливно така, че може да свършим работа. Знам колко ми струва на мен и ще преценя с доставката заслужава ли си.
                Изпревари ме,имах интерес и нямам магазин.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Изпревари ме,имах интерес и нямам магазин.
                  Нищо лично. Ако това ще те успокои, ще ти кажа, че добавката вече е продадена (нищо, че не съм я получил още, само я чакам и.....)
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                    Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                    Нищо лично. Ако това ще те успокои, ще ти кажа, че добавката вече е продадена (нищо, че не съм я получил още, само я чакам и.....)
                    Това беше в кръга на шегата,знаеш че си поръчвам добавките от теб. Жив и здрав! пп:Ако има нещо на промоция?
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                      Жив бях да видя такива експерименти(екстременти) с нафта(ТА) . Или вие сте за убиване или си убивате машините .По добре слагайте олио(слънчоглед, рапица) , отработено хидравлично(и не само) масло...Какво има в тия "добавки " ? 12 лева литъра е двутактовото масло - 300грама на резервоар от 60 литра (това за новите коли ) .Дъртите дръгели могат да си карат целогодишно с 50/50 нафта /отработено масло - ефекта е поразяващ.Познавам хора които от 15 години карат на гориво от боклука - не знаят колко струва нафтата на бензиностанцията .Карат "дизел" - за протокола. Тия голфове излязоха ебаси кучетата .

                      Коментар


                      • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                        Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                        Жив бях да видя такива експерименти(екстременти) с нафта(ТА) . Или вие сте за убиване или си убивате машините .По добре слагайте олио(слънчоглед, рапица) , отработено хидравлично(и не само) масло...Какво има в тия "добавки " ? 12 лева литъра е двутактовото масло - 300грама на резервоар от 60 литра (това за новите коли ) .Дъртите дръгели могат да си карат целогодишно с 50/50 нафта /отработено масло - ефекта е поразяващ.Познавам хора които от 15 години карат на гориво от боклука - не знаят колко струва нафтата на бензиностанцията .Карат "дизел" - за протокола. Тия голфове излязоха ебаси кучетата .
                        Ти с какво си караш колата?
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                          Това беше в кръга на шегата,знаеш че си поръчвам добавките от теб. Жив и здрав! пп:Ако има нещо на промоция?
                          Разбрах, че се шегуваш. Ако нещо конкретно те интересува пиши ми на ЛС. Винаги може да се измисли нещо П.П явно има някакъв проблем с форума. Вчера не можах да кача снимки, днес не ми дава да сложа емотикони. Послеписа не иска да го сложи на отделен ред както и вчера(гледам , че и в постовете на други колеги се получава същото)
                          Последно редактирано от dido uzunov; 02-05-18, 08:19.
                          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                          Коментар


                          • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                            Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                            Жив бях да видя такива експерименти(екстременти) с нафта(ТА) . Или вие сте за убиване или си убивате машините .По добре слагайте олио(слънчоглед, рапица) , отработено хидравлично(и не само) масло...Какво има в тия "добавки " ? 12 лева литъра е двутактовото масло - 300грама на резервоар от 60 литра (това за новите коли ) .Дъртите дръгели могат да си карат целогодишно с 50/50 нафта /отработено масло - ефекта е поразяващ.Познавам хора които от 15 години карат на гориво от боклука - не знаят колко струва нафтата на бензиностанцията .Карат "дизел" - за протокола. Тия голфове излязоха ебаси кучетата .
                            Тия дръгели, ако имат работещ ДПФ филтър, ще ги карат с масло -ама друг път. Дано по-скоро се затегнат правилата за вредните емисии, и такива изцепки се прекратят веднъж завинаги!

                            Коментар


                            • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                              Нищо си му няма на дпф-то, ако маслото не е трансмисионно.

                              Те, някои съвсем актуални дизели и без да им го сипеш в резервоара си го погорват.

                              Коментар


                              • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                                ...Дано по-скоро се затегнат правилата за вредните емисии, и такива изцепки се прекратят веднъж завинаги!
                                Те правилата и сега са затегнати доволно, ама проблема не е в тях. Даже не е и в дъртите дръгели сами по себе си, а в това че се карат масово технически неизправни автомобили и контрола е нулев. И ще продължи да е нулев, дори и да забранят всичко под евро 6б.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X