Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся разредител АМП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся разредител АМП

    Разредителя е производство на ОРГАХИМ. Използва се при работа с пластмаси тип ABS, за подобряване на адхезията къ полиестерна смола например.

    Един колега спомена че е мяркал някъде, ама не помни къде. Аз звънях на ОРГАХИМ София, ама явно не е масов продукт, или който го ползва, го взима директно от ОРГАХИМ. Нямам идея какво има вътре като съставки, в смисъл, на каква основа е.

    Та, някой да е мяркал някъде?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Търся разредител АМП

    Що не се обадиш в централата?

    Оргахим АД

    7000 Русе, България
    бул. "Трети Март" 21
    Отдел Продажби
    тел: +359/82/ 886222
    факс: +359/82/ 886221
    email: info@orgachim.bg
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      До: Търся разредител АМП

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Що не се обадиш в централата?

      Оргахим АД

      7000 Русе, България
      бул. "Трети Март" 21
      Отдел Продажби
      тел: +359/82/ 886222
      факс: +359/82/ 886221
      email: info@orgachim.bg
      Звънях. Отговора им беше да им пусна заявка по факс (абе, при тоя интернет кой работи с факсове вече )

      Разбирай - покупка на едро. А на мен ми трябва проста бутилка от един литър (каквато разфасовка съществува, съдейки по листовката на продукта).

      Трябваше ми една бутилка, за утре. Идеята беше ако някой е мяркал в някоя железария, да каже.

      Ама, явно няма да ми се отвори парашута, и ще се оправям с подръчни средства.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Търся разредител АМП

        Ако не беше толкова спешно можеше да прескоча до завода и да ти взема от фирмения магазин там ако имат....
        Николай Папазов

        Коментар


        • #5
          До: Търся разредител АМП

          Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
          Ако не беше толкова спешно можеше да прескоча до завода и да ти взема от фирмения магазин там ако имат....
          Не бих отказал. Днеска го направих без, ама ако се отлепи, ще трябва да го правим както пише по книгите.

          Та, ако наистина не ти е проблем, ще съм благодарен.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Търся разредител АМП

            Ок ще гледам понеделник да прескоча до магазина им.
            Николай Папазов

            Коментар


            • #7
              До: Търся разредител АМП

              Еми, ще черпя.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Търся разредител АМП

                Колега ходих до магазина ама там ми казаха,че нямат такова нещо и въобще не знаели да произвеждат такъв продукт.Та дай малко разяснение за какво е това нещо и как точно се казва(да не е нещо друго а не разредител).
                Николай Папазов

                Коментар


                • #9
                  До: Търся разредител АМП

                  Ако греша предварително моля за извинение. Аз съм виждал АМР, или ти търсиш специфично АМП? Ако е от АМР-а имма няколко бутилки в гаража (стар, затворен и отлежал).
                  Георги Гатев

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся разредител АМП

                    Еми, ето това е от техния сайт:

                    http://www.orgachim.bg/pdf/bg/TO_RazreditelAMP.pdf

                    Това търся.

                    Ето тук във втора глава е казано за какво се използва.

                    http://www.orgachim.bg/download/spec...CATION_NPS.pdf



                    Бах'ти малоумието! Да произвеждаш нещо, пък да не знаеш че го произвеждаш!?!?!?!
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся разредител АМП

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Еми, ето това е от техния сайт:

                      http://www.orgachim.bg/pdf/bg/TO_RazreditelAMP.pdf

                      Това търся.

                      Ето тук във втора глава е казано за какво се използва.

                      http://www.orgachim.bg/download/spec...CATION_NPS.pdf



                      Бах'ти малоумието! Да произвеждаш нещо, пък да не знаеш че го произвеждаш!?!?!?!
                      А де, ама ще го разпечатам и ще го навра в муцуната на продавачката да видим какво ще каже
                      Николай Папазов

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся разредител АМП

                        Тъй,ходих пак днес и пак греда.Продавачката след известно мигане на парцали срещу наврените в носа и листи каза:амчи аз не съм чувала за таквоз нещо.Следва звънене в пласмента ама и там греда.В крайна сметка се оказа,че наистина има подобно нещо ама не се държи на склад а се прави само по поръчка!Успях да се добера до координати на човек който се предполага,че "подочува малко петела"-Валери Савов,тел:082-886-361.Та ако искаш звънни му и се разберете и ако се стигне до доставка а не искат да ти пратят съм готов да съдействам.Това успях да направя.Успех
                        Николай Папазов

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся разредител АМП

                          ...

                          Благодаря за положените усилия. Ще звънна на човека тия дни, да видим какво ще каже.

                          Няма да те занимавам повече. Ти и без това направи предостатъчно. Имаш черпене при удобен случай.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X