Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Масла Polytron

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Масла Polytron

    Уважаеми колега,
    не мисля ,че е коректно да се редактират мненията на младшите участници, а не тези на някой модератори на форума.
    ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

    Коментар


    • #47
      До: Масла Polytron

      Първоначално публикуван от ips Преглед на мнение
      Уважаеми колега,
      не мисля ,че е коректно да се редактират мненията на младшите участници, а не тези на някой модератори на форума.
      Аз пък мисля, че е добре младшите участници да преглеждат по-често правилата на форума.

      Ако смятате, че ОЩЕ НЯКОЕ мнение от тази тема изисква модерация, моля, използвайте червеното триъгълно бутонче горе вдясно на мнението.

      От вашите мнения, едното е изтрито заради очевидни нарушения на правилата, а в другото е поправена грешка в изобразяването на цитат, без да е променена нито една буква.

      Коментар


      • #48
        До: Масла Polytron

        Ако има представител или вносител на тези масла, и толкова държи на доказване на качествата на дадена марка масло, може да се свърже с мен. Сега ще напиша подробно какво имам предвид. От няколко години карам автомобил с японски турбодизелов двигател. Това ми е втори такъв автомобил и имам доста смени на масло и преки наблюдения. За този двигател производителя препоръчва употреба на полусинтетично масло 10W40. От както го карам съм изпробвал поне десет вида масла на цени до 60лв за туба 5л. първата смяна беше с масло донесено от Германия при закупуването на автомобила. Купих го за 15 евро от Кауфланд-Ерфурт. Маслото си изкара 10хил км. и при смяната не бях доливал, а си беше почти същото количество както при наливането. Колата на беше горила масло. Следващата смяна беше с ново за мен масло. Оказа се, че тогава тепърва навлизаше на нашия пазар и все още не беше популярно - Кютенкюлер. При следващите две смени маслото беше все същата марка и без никакъв проблем. На около 2 хил. километра след последната смяна, колата ми изгори около 0,5 л. След доливане около 500км не го пипа и после започна пак. Закарах колата на майстор. Каза, че гумичките били за смяна. Не му повярвах и смених маслото с ОМВ. След 2 хил. км същата болка. При доливане пак се оправя за няколко стотин км. Тогава закарах колата и ми смениха гумички. От тогава само два пъти съм попадал на масло изкарало почти 3 хил. км без доливане, но всички масла карат много под 10 хил. км. Ако трябва ще се сетя всички сменени марки, но почти не са останали такива за пробване в ниския ценови сегмент. Само ментета. Научих се да познавам кога ще започне да го гори колата дори само по потъркване на щеката между пръстите. Маслото почва да става стипцаво и да скърца, а не ми мазнее. От това следва и моето предложение. Давате ми масло 10W40 за турбо дизел ако има специално и аз ще оповестя из целия форум резултата. Дори ще го сравня с последното което налях Q8 което за моя изненада вече е на 2800 км, а все още не е почнала да го гори. Напук на това, че го взех за 27лв.
        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

        Коментар


        • #49
          До: Масла Polytron

          Този "тест" показва само една характеристика на маслото - оставането в правилния вискозитетен клас достатъчно време. Но все е нещо.

          Коментар


          • #50
            До: Масла Polytron

            Първоначално публикуван от SHUSHI Преглед на мнение
            Това не е платено съобщение. Това е моето мнение на Шуши, която познавате като двукратен Национален вице шампион по оф роуд за 2006 и 2007г. и на инж. хим. Маргарита Стайнова...
            Първоначално публикуван от Зорница Богданова Преглед на мнение
            И аз не искам да звучи като реклама, защото Политрон вече не е спонсор на предаването Виктори Екстрийм - както вече знаете.,, ,

            Направо не издържам от смях... Първия цитиран е дистрибутор на маслата, а втория е получавал пари за реклама на същите
            Според мен мнението им е абсолютно безпристрастно и обективно
            Май по-добре да беше платено съобщение, че да има Доцов да си плати за следващата смяна

            П.П.

            Ефекта обаче с тази тема е постигнат, поне 10 човека разбраха, че съществува въобще такава марка

            Коментар


            • #51
              До: Масла Polytron

              Интересно. Временно заключвам темата, до изясняване на ситуацията.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X