Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивата на VM Petroleum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Горивата на VM Petroleum

    Зависи и от лакомията на собствениците на бензиностанцията. ОМВ, разлика от 10ст на литър(и повече). Едната на изхода от София по Цариградско, другата на входа на София по Ботевградско. Та тъй.

    Коментар


    • От: Горивата на VM Petroleum

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      Зависи и от лакомията на собствениците на бензиностанцията. ОМВ, разлика от 10ст на литър(и повече). Едната на изхода от София по Цариградско, другата на входа на София по Ботевградско. Та тъй.
      Отговора е много прост, правят го защотото могат, всеки иска да си продава стоката на по-висока цена. Аз също много ще се радвам ако мога да си продавам стоката по-скъпо и много често за различните пазари го правя, като се опитвам да не подбивам цените на конкурентите си, за да не дойде момент в който никой няма да печели.

      Коментар


      • От: Горивата на VM Petroleum

        Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
        Отговора е много прост, правят го защотото могат, всеки иска да си продава стоката на по-висока цена. Аз също много ще се радвам ако мога да си продавам стоката по-скъпо и много често за различните пазари го правя, като се опитвам да не подбивам цените на конкурентите си, за да не дойде момент в който никой няма да печели.
        Описа думичката картел! Такива като Марешки,колкото се може повече.Ако не беше той, Аспирина да е вече 3лв!

        Коментар


        • От: Горивата на VM Petroleum

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Описа думичката картел! Такива като Марешки,колкото се може повече.Ако не беше той, Аспирина да е вече 3лв!
          Точно! И с горивата е така!
          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

          Коментар


          • От: Горивата на VM Petroleum

            Служебния бус го зареждам от няколко месеца при Марешки.Нямам проблеми.Жипа не,щот нямам път на там с него.
            Между другото,не е по темата ама.........
            Диабетик съм ама на апчета,Еукреас,при горния ми струва 11,60,по всички други аптеки е 18-20 лева....Е що па да не спестявам тия 6-8 лева месечно....
            Как я докарва тая цена не знам ама ми е сгодна и се от там го купувам!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Горивата на VM Petroleum

              На пловдивския "Марешки" има банкомат - щом искаш да ползваш карта теглиш от там и плащаш.
              Предполагам и по другите му обекти би трябвало да има банкомати.
              Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
              Бахти, как се изказах...

              Коментар


              • От: Горивата на VM Petroleum

                Първоначално публикуван от DimitarNikolov Преглед на мнение
                На пловдивския "Марешки" има банкомат - щом искаш да ползваш карта теглиш от там и плащаш.
                Предполагам и по другите му обекти би трябвало да има банкомати.
                В София също има. По повод качеството - всички коли зареждам там. Включително Шкода СуперБ 2018 година, Фолксваген Тигуан 2016, Фолксваген Пасат 2012. Засега няма никакви проблеми нито с една кола.
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • От: Горивата на VM Petroleum

                  Убедихте ме в събота да пробам 100 октановият бензин, пък после ще пиша.

                  Коментар


                  • От: Горивата на VM Petroleum

                    Добър е. Потвърждавам. Откакто отвориха [emoji618] в Люлин, само от него слагам като ми е на път и досега винаги е бил ок

                    Коментар


                    • От: Горивата на VM Petroleum

                      В София освен в Люлин другаде има ли бензиностанция Марешки?
                      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                      Няма да е все така!
                      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                      Коментар


                      • От: Горивата на VM Petroleum

                        Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
                        В София освен в Люлин другаде има ли бензиностанция Марешки?
                        Има вероятно и с по- ниски цени, и поне същите по качество горива, но тук не са коментирани.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Горивата на VM Petroleum

                          Никой не спомена при получаване на суми при картови разплащания, че продавача получава сумите до 14 дни пи сметката си.

                          Също при Марешки пише, че поради липса на кадри е добре да се самообслужваме, а в Италия обикновено има 2 цени на едно и също гориво: на самообслужване и на сървиз, като втората е с 6-10 евроцента по-скъпа.
                          В бензиностанцията няма кафене, вино, сокове, сандвичи и т.н.т., само 2 стелажа с основни видове масла и 1 с добавки антифризи. Това за Варна. Утре пак ще ходя до там и ще заредя.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Горивата на VM Petroleum

                            Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
                            В София освен в Люлин другаде има ли бензиностанция Марешки?
                            Не.
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • От: Горивата на VM Petroleum

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Никой не спомена при получаване на суми при картови разплащания, че продавача получава сумите до 14 дни пи сметката си.
                              .
                              Ако през това време не му ги блокират за нещо.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Горивата на VM Petroleum

                                А по каква логика оскъпява, магазин и кафе в обекта?.
                                Цените на продуктите вътре изобщо не са ниски. Доста хора виждам си правят срещи по станциите. Даже смея да твърдя че кафето по повечето е на порядък по-добро от доста квартални заведения.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X