Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОMV MaxxMotion 100+

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: MV MaxxMotion 100+

    Да, благодаря на всички за топлите думи! Наистина съм трогнат, в днешно време е голяма рядкост някой да ти се зарадва, и да ти каже нещо наистина хубаво.

    Коментар


    • #17
      От: ОMV MaxxMotion 100+

      Снимките ги има благодарение на Митко Желязков. И Уплаха у рекламистите на ОМВ предизвикаха основно не моите въпроси, а неговите, и на хората от Камионите, на мотоциклетите, Мерцедес, и Фолксваген.
      За нас мероприятието беше малко смешно. За тях - явно неочаквано. Все отнякъде обаче трябва да се започне. Ще се радваме да ни поканят пак, но да пратят и някой инженер, не само рекламни диплянки. С инженерите - химиците, в нашите среди, ще си направят неимоверно по-мощна реклама, отколкото с любезните красиви момичета.
      Дори да успеем да откраднем някое ужасяващо тайно знание - няма да е страшно - това все едно не са кухненски технологии, и ние няма да ощетим никого. Но ако успеят да ни разкажат КАК работи това, а не защо това е розово и красиво - може би ще хванат за душата не само ученичките от ХІІ-г клас. А после ние и без да искаме - ще ги рекламираме сами.
      Мога да приема и много голям рушвет. Примерно - изпитания по БДС в публично достъпните лаборатории на МЕИ-то, или ХТИ, или където още са останали.
      Ще понеса също така нанесени ми подло подкупи по маслата, както и други екслуатационни течности.
      Данните ще публикувам тук, а материалните ценности, придобити в лично качество, ще скрия в таен фонд.

      Да, не научих името на преводача, но човекът е фантастичен специалист. Уж съм билингва, но не мога така и от български на български. Уважение и благодарност!
      Последно редактирано от Стефан; 24-05-17, 02:54.

      Коментар


      • #18
        От: ОMV MaxxMotion 100+

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Къде ти ще съм разбрал ... Горещите железа и тлеещите сажди как палят? Отгатна - с топлообмен.
        Продължаваш упорито да бъркаш възникването на горивния процес и разпространението му. Ама простено да ти е - ще се разберем рано или късно.

        Коментар


        • #19
          Re: ОMV MaxxMotion 100+

          Стефане, добре дошъл!

          Коментар


          • #20
            От: Re: ОMV MaxxMotion 100+

            И от мен добре дошъл за Стефан.

            Форума започва да става по-нормален.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              От: ОMV MaxxMotion 100+

              OMV ще подкрепят с 300 лева във вид на ваучери за гориво благотворителна акция на Форума.

              В тази тема съм описал подробно как ще стане това:
              OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума
              www.offnews.bg

              Коментар


              • #22
                От: ОMV MaxxMotion 100+

                Стефане добре дошъл !
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: ОMV MaxxMotion 100+

                  И от мен към Стефан - "Добре дошъл, радвам се да те чета, липсваше ни много!"
                  889377712

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X