Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпознаване на масло Бардал?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Разпознаване на масло Бардал?

    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
    Интересна информация за маслата и добавките на Бардал -> Цък
    Точно на 3,50 смениха кадъра като посегна да извади ролката която се трие.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #92
      От: Разпознаване на масло Бардал?

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      ...Маслата са му руски
      Аааа, ясно. Контрабанда.

      Коментар


      • #93
        От: Разпознаване на масло Бардал?

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Точно на 3,50 смениха кадъра като посегна да извади ролката която се трие.
        Такава хубава легенда развали

        Коментар


        • #94
          От: Разпознаване на масло Бардал?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Такава хубава легенда развали
          Значи е време за нЕкоя друга с микровълнова или газово барбекю с вулканични камъни.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #95
            От: Разпознаване на масло Бардал?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            И какво му е толкова специалното на Политрон че да не изтропа двигател с него?
            Така де .... особено ако мотора е бил на Омиране нито масла нито добавки вдигат мъртвеца
            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

            Коментар


            • #96
              От: Разпознаване на масло Бардал?

              Тъкмо се бях засили да кръщавам маслото с бардал 6 в 1 ...

              Коментар


              • #97
                От: Разпознаване на масло Бардал?

                Обобщено ситуацията с маслата и двигателите с вътрешно горене у нас е следната: "Пени се-не пени, ше го йедеш!"

                Коментар


                • #98
                  От: Разпознаване на масло Бардал?

                  Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                  Тъкмо се бях засили да кръщавам маслото с бардал 6 в 1 ...
                  Сакън, недей! Току-виж изплюл сегментите през аспуха и му порастнали нови, фюлеренови
                  Но пък винаги можеш да сложиш едно Лики Моли с MoS2 и ако не се отдели огромно количество H2SO4 , което да ти разяде двигателя ще имаш молибденови сегменти. И можеш да бъдеш спокоен производителят на Лики Моли е добавил MoS2 в маслото, а не някой квартален спец

                  П.П. Ако питаш всеки минувач как да направиш покрива на новата си къща, никога няма да го направиш. - стара китайска поговорка.
                  Последно редактирано от Keltis; 21-08-17, 21:30.
                  Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Разпознаване на масло Бардал?

                    или смяна на 6-7-8к км.

                    Коментар


                    • От: Разпознаване на масло Бардал?

                      Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                      Но пък винаги можеш да сложиш едно Лики Моли с MoS2 и ако не се отдели огромно количество H2SO4 , което да ти разяде двигателя ще имаш молибденови сегменти. И можеш да бъдеш спокоен производителят на Лики Моли е добавил MoS2 в маслото, а не някой квартален спец
                      Явно моя го е разяла киселината, най-стария ми от десетина години и поне 100К км се кара с Лики Моли. Това са "огромни количества" киселина, получени от 5-6 грама MoS2, във всеки 5 литра (а и мотора събира само 4 и малко).
                      Изобщо се чудя как работи тоя мотор, че и дизел, и пали при всякакви температури.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Разпознаване на масло Бардал?

                        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                        Явно моя го е разяла киселината, най-стария ми от десетина години и поне 100К км се кара с Лики Моли. Това са "огромни количества" киселина, получени от 5-6 грама MoS2, във всеки 5 литра (а и мотора събира само 4 и малко).
                        Изобщо се чудя как работи тоя мотор, че и дизел, и пали при всякакви температури.
                        Излиза, че добавката с MoS2 върши работа (или по никакъв начин не вреди) въпреки многобройните ВС Телешоп клипове, в които участва, с котлони и динамометрични ключове!?
                        Значи маслото с добавка MoS2 не е по-лошо от масло без тази добавка?
                        Хм, интересно .
                        Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                        Коментар


                        • От: Разпознаване на масло Бардал?

                          Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                          Хм, интересно .
                          Аз не съм го избирал заради добавката, а защото беше една от опциите да е гарантирано истинско, а не менте. Освен това беше и едно от най-добрите въобще като избор за този мотор, след опцията за оригиналното масло на производителя (VAG).
                          В интерес на истината, последните три-четири години ползвам по-новото им масло Toptec нещо си, което отговаря и на по-високите стандарти и за помпа-дюза, и в него не виждам люспи, та може и да няма такава добавка. Не съм се интересувал, но за мен марката се е доказала (както между другото и в цяла Германия), и съм убеден че си знаят работата. Затова и не бих наливал допълнително каквото и да е, включително тяхно производство. Вярвам че са го сложили ако е било нужно.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Разпознаване на масло Бардал?

                            Не знам дали е баш по темата, но приятел си наливаше десет години в самолета само Лики Моли защото само те предлагаха у нас специално авиационно масло.
                            ... а като спре двигателя на самолета не може да отбиеш в банкета.

                            P.S. Никога не съм ползвал марката поради различни причини.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Разпознаване на масло Бардал?

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170822_191259.jpg
Прегледи:1
Размер:464.5 КБ
ID:5764607

                              Бардал в магазин за строителни материали..... скоро и в Кауфланд

                              5W40 в различни опаковки и все с надпис XTC
                              Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                              Коментар


                              • От: Разпознаване на масло Бардал?

                                и на различна цена.

                                Това не е ли все пак различен модел?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X