Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся добър газаджия работещ с части на клиента?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся добър газаджия работещ с части на клиента?

    Търся Добър газаджия майстор в София или района, който може и сертификат да издаде, за да може да мине преглед колата на газ понеже ми предстои смяна на бутилката, масово не работят с части на клиента и набутват най гадните и евтени бутилки и сонди, имали някой в София или района, който работи с части на клиента и то кадърно?

  • #2
    ....и да е ефтинко, нали?
    O888 749-O86
    C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
    NC 750

    Коментар


    • #3
      Да работи с части на клиента, обаче да си сложи подписа, че гарантира качеството?!?

      Иначе не се сещам защо някой би отказал да сложи по-качествени и по-скъпи части, ако клиентът е готов да плати цената.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • bullet_pk
        bullet_pk коментира
        Редактиране на коментар
        Пука му на шапката, че си слага подписа. Важното е, освен цената за монтаж, да си прибере и отстъпката от цената на частите. Която е 20-30% и нагоре.

    • #4
      Освен да ти е роднина или братовчед ....

      Коментар


      • #5
        И да не отварям нова тема, имам нужда от смяна на бутилка на Peugeot 206, която се намира на мястото на резервната гума. Моята била "изтекла". Естествено си работи, но документално не. Имате ли представа каква е цената на подобна манипулация? Съседния сервиз ми каза максимум 300 лв., ако трябва и сондата да сменям... тя колата струва една идея повече...

        п.с. какво да правя старата бутилка?
        ;-)
        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

        Коментар


        • #6
          Под 200 лв. няма как да е, ако се сменя и сондата.

          Старата бутилка на вторични.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Да работи с части на клиента, обаче да си сложи подписа, че гарантира качеството?!?

            Иначе не се сещам защо някой би отказал да сложи по-качествени и по-скъпи части, ако клиентът е готов да плати цената.
            Аз ще си купя максимално качествени чисто нови части, каква е разликата , дали той ще ми пробута гадни евтени боклуци с 5 пъти надценка или аз ще си купя максимално качествени нови и в 2та случая ще се нови ама в единия неговите най често дефектират и дават проблеми или ръждясват бутилки и т.н. за това искам да се работи с части на клиента,

            Коментар


            • ognqn
              ognqn коментира
              Редактиране на коментар
              По скоро си направи спецификация,какво искаш и той да ти ги купи и монтира и докИмент издаде.
              Ама трябва да си компетентен,кое с кое пасва.

          • #8
            Мога да ти препоръчам невероятен специалист , за частите , никога не съм питал , но винаги ми е предлагал качествени и си носи гаранция . Две коли и 5 години съм ходил от Русе до София заради този човек . Ще останеш доволен , дори да не иска да работи с твои части , гарантирам ти .
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #9
              Аз съм само за Бутилка и сонда, така,че предпочитам някой от София, нямам намерение да сменям цялото газово понеже го сменях преди 2години......
              ако може дайте някой от София или района.

              Коментар


              • vasil lazarov
                vasil lazarov коментира
                Редактиране на коментар
                Е Ванката за София ти говори.

            • #10
              Кажи тия части дето са супер качествени пък не се предлагат в сервизите че ме заинтригува...
              Аз преди няма и половин година си слагах ГИ изцяло с части на сервиза, дадоха ми две години гаранция.

              Я сега си представи ако ти си на мястото на монтьора каква гаранция ще дадеш на някой дето си носи частите в кашон???
              Щом държиш всичко да е със собствени части - или си го правиш сам или в кварталния гражен сервиз. Не казвам че тези варианти са лоши, просто тия дето дават сертификати няма да си ритнат хляба хей така.

              Коментар


              • #11
                Е,аз си купих бутилката онлайн от производител,и газаджията не направи проблем.Монтира ми старата сонда,на моя отговорност.Сертификата го дават на друго място.Обикновено,само един лицензиран пункт за ГТП на една област.Даваш 40-50 лв,и не се впряга хич.Гледа отгоре,отгоре да е направено добре...

                Коментар


                • #12
                  Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                  Кажи тия части дето са супер качествени пък не се предлагат в сервизите че ме заинтригува...
                  Аз преди няма и половин година си слагах ГИ изцяло с части на сервиза, дадоха ми две години гаранция.

                  Я сега си представи ако ти си на мястото на монтьора каква гаранция ще дадеш на някой дето си носи частите в кашон???
                  Щом държиш всичко да е със собствени части - или си го правиш сам или в кварталния гражен сервиз. Не казвам че тези варианти са лоши, просто тия дето дават сертификати няма да си ритнат хляба хей така.

                  Тея сертификати, дето са че е кадърно монтирана газовата уредба и бутилка, се дават в малките градове срещу едни смешни 20лв.
                  Всички бутилки и сонди са или в кашон или в стреч фолио или без нищо, без значение дали са най ниско качество или най високо, аз ако си ги монтирам сам не мога да си изкарам сертификат т.е. мога но трябва да ходя на 400км примерно за да ми го издадат .

                  Разбирасе в Сф вместо 20лв за сертификата вземат 50-100лв .

                  За 20години ремонти в България в никой сервиз не са ми давали гаранция нито с техни части нито с мой така,че тези гаранции са нещо измислено те на новите коли дето са в гаранция понякога им отказват гаранциите а какво остана за ремонти на стари извън гаранционни коли и смяна на части, не ми е нужна гаранция а качество щото като ми сложат пак гадна бутилка и след 1-2г ръждясва после ръждата отива в мотора скапва дюзи и т.н.

                  Коментар


                  • #13
                    А ти каква бутилка (и сонда) си взел или ще взимаш ?
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #14
                      Бутилка съм си избрал полска на фирмата step, сонда на томасето.

                      Коментар


                      • #15
                        Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
                        И да не отварям нова тема, имам нужда от смяна на бутилка на Peugeot 206, която се намира на мястото на резервната гума. Моята била "изтекла". Естествено си работи, но документално не. Имате ли представа каква е цената на подобна манипулация? Съседния сервиз ми каза максимум 300 лв., ако трябва и сондата да сменям... тя колата струва една идея повече...

                        п.с. какво да правя старата бутилка?
                        От бутилката можеш да си направиш/направят страхотно барбекю/СКА-РА виж в чичко гугл

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X