Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MITSUBISHI- метан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MITSUBISHI- метан

    Mitsubishi имат един мотор с означение GDI/директно впръскване на горивото-бензин/,та въпроса е НА ТОЗИ МОТОР МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПОСТАВЯ МЕТАН или LPG

  • #2
    До: MITSUBISHI- метан

    Из форумите има доста писано по темата. Повечето мнения са че GDI моторите не понасят "газифициране".

    Коментар


    • #3
      До: MITSUBISHI- метан

      Колега, ти направо уби всичко детско в мен!

      А аз тъкмо се замислях дали да не се пренасоча към едно Паджеро 3.5 GDI с единствената идея да го газифицирам...
      "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

      2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

      Коментар


      • #4
        До: MITSUBISHI- метан

        Е, не се отказвай толкова лесно. В техниката невъзможни неща почти няма, друг въпрос е дали крайния резултат си заслужава вложените средства. За проблемите при "газифицирането" на GDI моторите срещнах доста инфо докато мислех какво АГУ да монтирам на моето вече "бивше" Паджеро 2 V6. Добре е да поразровиш малко повече и да потърсиш мнение на специалист.

        Коментар


        • #5
          До: MITSUBISHI- метан

          Може би ще е най-добре да се посъветвам с официалния сервиз на Паджеро тук, но в неофициален разговор...

          Те би трябвало да имат впечатления и информация по такива случаи.

          А ти защо си го продал твоето, BTW?
          "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

          2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

          Коментар


          • #6
            До: MITSUBISHI- метан

            Защото един пич ми предложи много добра цена! Стана почти на шега. Иначе съм с много добри впечатления от машината, но е твърде лъскава за мен и за гората и т.н. Сега търся нещо късо, дизелово, с цели мостове, на пружини, не толкова лъскаво и .... се заглеждам по Лендкрузъри

            Коментар


            • #7
              До: MITSUBISHI- метан

              Да уточня че Паджерото ми беше 2-ка, 3.0 V6 150 к.с. /не е GDI/ и бях решил да му слагам газов инжекцион/пропан-бутан - няма ядове/.

              Коментар


              • #8
                До: MITSUBISHI- метан

                Първоначално публикуван от IvanZ Преглед на мнение
                ... Сега търся нещо късо, дизелово, с цели мостове, на пружини, не толкова лъскаво и ...
                .... все едно слушам описание на Патрола си ... Аз пък, оттам идвам, така да се каже. Ама са ми други нуждите, та ме избива на по-лъскаво, с по-комфортно окачване... и с по-малък разход.

                Колкото до GDI двигателите на Паджеро, подочувам, че не са сполучливи особено? Но ти си бил с предишния, явно той е ОК.
                "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                Коментар


                • #9
                  До: MITSUBISHI- метан

                  Няма невъзможни неща. Мой приятел, вносител на полски газови уредби си направи Pajero-то на метан и ми се похвали преди 2 месеца. Значи става, на него съм склонен да вярвам...

                  Коментар


                  • #10
                    До: MITSUBISHI- метан

                    Всичко може, въпроса е в цената. И дали има кой да го направи тук.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X