Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Holly crap!-Без газови уредби след 2009 г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Забраняват нефабричните газови уредби

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Газопроводът минава на 200м от вилата ми Освен да го хакна, при всичките му атмосфери)) Една спирачна тръбичка ме урежда)))
    уместна приказка. Само дето конструктивно хич не е лесно, отвеждането на тръбичка от многослойната тръба под високо налягане. Това да не ти е нефтопровод?

    Коментар


    • #17
      До: Holly crap!-Без газови уредби след 2009 г.

      Ми,някой да ги измодерасти,на едно място.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #18
        До: Забраняват нефабричните газови уредби

        Ако е така трябва да се забрани и био дизела, Колко автомобили са пройзведени фабрично за биодизел?
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • #19
          До: Забраняват нефабричните газови уредби

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          уместна приказка. Само дето конструктивно хич не е лесно, отвеждането на тръбичка от многослойната тръба под високо налягане. Това да не ти е нефтопровод?
          като дете си спомням, като полагаха тръбите Железни, боядисани с миниум и ги увиваха с нещо като синьо тиксо
          Та пробиването е лесно, ама налягането е повечко
          Иначе си намирам един генератор около 40 KW и двигател от ГАЗ 53 и .... уволнявам ЧЕЗ-България
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            До: Holly crap!-Без газови уредби след 2009 г.

            Без газови уредби за автомобилите след 2009 година
            Значи не било газови уредби, а най-ми било метанови уредби, и не било "на автомоблите", а на такситата. Обаче ще монем всички под ножа рано или късно. На кило бензин, само акциза му е колкото кило газчица. Нема далавера народа да се вози тънко.
            Последно редактирано от solenoid; 12-05-08, 20:41.

            Коментар


            • #21
              До: Забраняват нефабричните газови уредби

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              като дете си спомням, като полагаха тръбите Железни, боядисани с миниум и ги увиваха с нещо като синьо тиксо
              Та пробиването е лесно, ама налягането е повечко
              Иначе си намирам един генератор около 40 KW и двигател от ГАЗ 53 и .... уволнявам ЧЕЗ-България
              Ако са еднослойни, има утвърдена методика за пробиване и закачане. Там и налягането не е стотици.

              Лошото е че все в някой момент ще се организират и ще си направят телеметрията като хората. Тогава ще те хванат по разликите и ще тръгнат да търсят пиратство или утечка. Имаш поне 10-ина години на разположение, като знам за коя организация става дума.

              Пък на ЧЕЗ какво им мисля,...

              Коментар


              • #22
                До: Забраняват нефабричните газови уредби

                Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                Ако е така трябва да се забрани и био дизела, Колко автомобили са пройзведени фабрично за биодизел?
                Или етанол и т н. Абе къде е Стефан да каже нещо за Европа?

                Коментар


                • #23
                  До: Holly crap!-Без газови уредби след 2009 г.

                  Екология уж нещо беше, ала-бала. Пак се получава "монеъ талкс". Пак ще има технически прегледи пред оторизирани организации за узаконяване. Гаражните специалисти на трудовата борса,скъпоценен бензинец да се лее от всяка колонка,държавната хазната да пращи по заварките, екологията е майка на мизерията !

                  Коментар


                  • #24
                    До: Holly crap!-Без газови уредби след 2009 г.

                    Първоначално публикуван от solenoid Преглед на мнение
                    Екология уж нещо беше, ала-бала. Пак се получава "монеъ талкс". Пак ще има технически прегледи пред оторизирани организации за узаконяване. Гаражните специалисти на трудовата борса,скъпоценен бензинец да се лее от всяка колонка,държавната хазната да пращи по заварките, екологията е майка на мизерията !
                    Е, че те прегледите и сега си вървят. И на АГУ, и на колата, и изобщо. Здрава кола да си виждал по улиците?

                    Коментар


                    • #25
                      До: Holly crap!-Без газови уредби след 2009 г.

                      Цялата работа е да намажат производителите на коли.
                      Сефте ! И за евро-нормите за емисии - същия шит. Коя кола на газ не покрива и последните норми ? Ама нееее, трябва да си пробутват шибаните еднодневки - да "стимулират" покупките на нови баракуди дето започват да умират още на 7-8-ата година !
                      Струва ми се че гражданското неподчинение ще стане мода в Европа скоро. С манията на Евро-идиокрацията да налага тъпизми на прекалено много народ.....

                      Коментар


                      • #26
                        До: Holly crap!-Без газови уредби след 2009 г.

                        Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                        Цялата работа е да намажат производителите на коли.
                        И търговците им
                        Няма лошо да сменяш колата често, стига да можеш да си го позволиш, без това да предизвика катаклизми в бюджета ти...
                        Ама ако е така за чий ще караме на газ....
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          До: Holly crap!-Без газови уредби след 2009 г.

                          А някой веднъж ме попита "Айде, бе, кога ще те видиме и тебе с някое високопроходимо зверче?" ... (сезирам Иван )
                          Ами отговорът се заформя - когато ми подарят ... и ми подаряват бензин постоянно ...
                          На моменти се радвам, че все още нямам кола ...

                          Коментар


                          • #28
                            До: Holly crap!-Без газови уредби след 2009 г.

                            Поизчерпа се техническата част.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X