Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

    Уважаеми съфорумци, извинявам се, че тъпча форума с нова тема за един толкова тревиален въпрос. Във Варна съм и искам да газифицирам Омега 2.0 16в (двигателя е Х20XEV). До колкото разбрах газификацията е еднозначно с газоинжекционна уредба. Тъй като разбирам, че се спекулира в доста широки граници с цените на тези системи, моля да ме насочите къде и за колко ще мога да оборудвам колата с такова чудо в моя раьон.
    "..there is no substitute for cubic inches.."

  • #2
    До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

    Имате там една фирма "Печенег" май беше, както и Румен Братоев(?) на ул. "Мир" - те са най-напред с материала...

    Коментар


    • #3
      До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

      поръчай си от София от BSM, ще ти я пратят с наложен платеж.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
        поръчай си от София от BSM, ще ти я пратят с наложен платеж.
        Брей, адашът почнал да го раздава като WS Teleshop...

        Коментар


        • #5
          До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          Брей, адашът почнал да го раздава като WS Teleshop...
          Така е, докато другите работят на принципа "ден година храни" - демек една продажба - месечна надница докарва, други печелят от количество
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

            послушах ви и ето какво показа моето проучване:

            *звън в БСМ - София
            обяснява ми се, че уредба не могат да ми пратят или продадат тъй като не се занимават с единични бройки и монтаж. да се обърна към представителя им във Варна - ИМПАС 56 тел:601231

            *звън в ИМПАС 56 - Варна
            "тука е офис обадете се на 0899195390 и търсете Антон"

            *звън на Антон. "ние не монтираме а само ги продаваме но се обадете на 0888708037 и търсете Светломир"

            *звън на Светломир - не може да ми препоръча модел за иначе тревиалния ми автомобил Омега 2.0/16в и след около 2 минути търсене на ценовата листа ми обявява няколко цени от 700 до 820лв. без да може да обясни ясно разликите между тях. на въпроса ми за монтаж ме препраща на номер 0887912530.

            *звън на горния номер: - "ми ние още с тях не сме работили ама тая уредба ако ние ви я продадем с монтажа и допълните елементи ще ви струва крайна цена 1370лв....

            ....и после тея правят "бизнес"!!!! ХВАХАХХАХАХАХХАУАХХАХАХХХАИУАУАУАУАУХАХАХХАХАААХАХАХА

            П.С. явно все още в България газифицирането на автомобила си остава нещо между черна магия, шаманство и шарлатанство...чудя се за толкова години не се ли намери една, поне една фирма в този сегмент, която да вдъхва поне капка доверие...?!?

            H95 4 EVER ! поне го има на всяка бензиностанция - наливаш, караш... отщя ми се от услугите на горните господа пък и все още не съм толкова "скъсан" за да им пусна
            Последно редактирано от fakir; 25-01-08, 14:16.
            "..there is no substitute for cubic inches.."

            Коментар


            • #7
              До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

              Първоначално публикуван от fakir Преглед на мнение
              П.С. явно все още в България газифицирането на автомобила си остава нещо между черна магия, шаманство и шарлатанство...чудя се за толкова години не се ли намери една, поне една фирма в този сегмент, която да вдъхва поне капка доверие...?!?
              Точно така, няма и не се очертава да има.
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #8
                До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

                Много странно, много хора от тук си купиха точно от там единични бройки и им ги изпратиха по куриер... Единственото нещо което не съдържа кита е бутилка. Баси, срам ме е че съм ги препоръчал, ама те са за бой...
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

                  поставяйки се на мястото на търговеца (..и аз като един такъв) до някъде ги разбирам, тъй като не е особено изгодно да се занимаваш едновременно с продажби, монтажи, ремонти и т.н. защото в един момент монтажите и ремонтите "спъват" продажбите, а всеки иска да порасне бързо за да изпревари конкуренцията. а когато точно в този сегмент се отдели продажбата от монтажа и гаранционното и следгаранционно обслужване неизбежно се стига до срив на репутацията поради липсата на централизиран контрол върху целия цикъл. идеалния случай би бил ако една и съща фирма извършва и отговаря за всичко, но явно потенцияла на самия бизнес е недостатъчен за такава инвестиция...иначе не мога да си обясня как така няма никой до момента който да се е утвърдил на нашия пазар след като има традиция в газификацията на МПС от десетилетия... жалко наистина. поляците са светлинни години пред нас в тази област. аз все пак ще продължа да търся...
                  "..there is no substitute for cubic inches.."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    Много странно, много хора от тук си купиха точно от там единични бройки и им ги изпратиха по куриер... Единственото нещо което не съдържа кита е бутилка. Баси, срам ме е че съм ги препоръчал, ама те са за бой...
                    Май са сменили политикита, щото дилърите им сигурно са започнали да мрънкат...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

                      Колега Факир
                      Ето един телефон на който можете да се обадите- човека сам си е майстор, но си знае занаята
                      0899907677- Слави

                      Можете да му кажете, че имате телефона му от Симо (от парапланеризма);
                      Поздрави
                      Land Rover Defender 110SW 300tdi

                      Коментар


                      • #12
                        До: Газоинжекционна уредба - от къде и за колко във Варна

                        колега факир звънни ми на 0886431215 6те ти обясня вси4ко подробно за какво става на въпрос

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X