Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газово отопление на микробус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газово отопление на микробус

    Здравейте, имам проблем с една печка Truma Trumatic e2400. Печката не работи правилно. Не пали или ако запали се чува едно боботене и скоро изгасва. Ако я демонтирам от мястото на което се намира и я запаля работи, на първа степен добре на втора работи с боботене. Ако някой има опит с такава или подобна печка, ще съм благодарен ако го сподели. Току що видях, че има раздел за климатици и печки. Ще помоля темата да бъде преместена в него. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Газово отопление на микробус

    Частично запушена дюза на втората степен, според мен
    Или филтър преди двете

    Коментар


    • #3
      От: Газово отопление на микробус

      Филтър няма. Дюзата е Т образна с два електромагнитни клапана, долу има дупчица която видимо не е запушена, също така я държах потопена в Meglio, което от опит знам, че помага.

      Коментар


      • #4
        От: Газово отопление на микробус

        Ами бученето е от излишък на въздух. Ако газта не е запушена, то тогава много въздух подава

        Коментар


        • #5
          От: Газово отопление на микробус

          Ами съгласен съм, че е възможно да бъде от въздуха. Правих опити и когато духам директно при турбинката с маркуч шума изчезва. Но как мога да регулирам въздуха. Той се подава от един електромотор на чиято ос са свързани две турбини, но няма никакви настройки.

          Коментар


          • #6
            От: Газово отопление на микробус

            Първоначално публикуван от dilyan_n Преглед на мнение
            Ами съгласен съм, че е възможно да бъде от въздуха. Правих опити и когато духам директно при турбинката с маркуч шума изчезва. Но как мога да регулирам въздуха. Той се подава от един електромотор на чиято ос са свързани две турбини, но няма никакви настройки.
            Тук вече става опасно от бум и спирам да давам акъл

            Коментар


            • #7
              От: Газово отопление на микробус

              Всички ли се уплашихте от " бум"? Има ли някой, който наистина е виждал такова чудо? Моля само за серьозни мнения.

              Коментар


              • #8
                От: Газово отопление на микробус

                Така не си серьозен
                Калин Владов,09РСПБЗН

                Коментар


                • #9
                  От: Газово отопление на микробус

                  Първоначално публикуван от dilyan_n Преглед на мнение
                  Всички ли се уплашихте от " бум"? Има ли някой, който наистина е виждал такова чудо? Моля само за серьозни мнения.

                  Ето ти едно сериозно мнение: и през ум ли не ти минава, че можеш да убиеш някого?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X