Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за електромагнитен клапан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за електромагнитен клапан

    Днес случайно пипнах електромагнитен клапан на газовата бутилка и той направо пареше,искам да попитам това нормално ли е,става въпрос за инжекционна газова уредба на vw polo 1.0.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: Въпрос за електромагнитен клапан

    Колко близо е до изпарителя?Ако е вързан директно за него е нормално.Наскоро имах такъв проблем на пунто 1.1 моноинжекция.Освен всичко останало се бе напълнил с гняс от хубавата ни газ и работеше само при студена кола.След загряване ако я угасиш не можеше да запали.Оправи се след преместване на клапана по в страни от изпарителя и мотора както и нов клапан де.
    П.С. Не погледнах,че говориш за клапана при бутилката.При мен става дума за този отпред.Задният м/у другото не съм му обръщал внимание,но предполагам се загрява тъй като е постоянно затворен и за да отвори има нужда от управляваща фаза която го нагрява при продължителна работа.Колко обаче не съм обръщал внимание.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за електромагнитен клапан

      Нормално е да е доста топъл,но да пари, разбирам температура над 60 градуса.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X