Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не превключва на Газ-ГИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не превключва на Газ-ГИ

    Здравейте, имам проблем с ГИ на колата на съпругата ми крайслер Пт круизер, на зареждачката пише томасето предполагам, че е такъв, така го купих и не съм имал проблеми досега и не съм обръщал внимание, понякога не иска да превключи на газ, за първи път го направи, когато се беше скъсал един вакумен маркуч, смених го и се оправи за 4-5 дни, но сега пак от време на време не иска да превключи, чуе ли се първото "цъкване" от към бутилката няма проблеми, чува се и второто "цък" и прехвърля на газ, веднъж щом превключи няма проблеми и при високи обороти не ми връща на бензин, но не "цъкне" ли при паленето си оставам на бензин каквото и да правя, обикновено след 3-4 паления се оправя само, прави го независимо от количеството газ в бутилката.

  • #2
    От: Не превключва на Газ-ГИ

    Даже и да е Томасето (което не е сигурно защото е нормално да се ползват компоненти от различни производители) пак остават няколко модела. Ще трябва или да отвориш капака и да проведеш кратко проучване, или да предоставиш колата на специалист.

    Коментар


    • #3
      От: Не превключва на Газ-ГИ

      Първоначално публикуван от bufet Преглед на мнение
      Здравейте, имам проблем с ГИ на колата на съпругата ми крайслер Пт круизер,
      Съболезнования за Пи-ти круйзера (особено ако е 2V16), за газовата звънни ако си от Сф-то.
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Не превключва на Газ-ГИ

        от София съм ще се обадя, ето какво представлява компютъра не пише нищо познато..
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          От: Не превключва на Газ-ГИ

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11245329_1590920611148061_2133811308_n.jpg
Прегледи:2
Размер:113.5 КБ
ID:5658479 ето снимка, на мен ми е непознат Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11198540_1590920607814728_719411779_n.jpg
Прегледи:1
Размер:75.5 КБ
ID:5658480

          Коментар


          • #6
            От: Не превключва на Газ-ГИ

            Първоначално публикуван от bufet Преглед на мнение
            ето снимка, на мен ми е непознат
            Гоогле => REG lpg и ш'съ запознаеш'
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X