Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газов инжекцион помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газов инжекцион помощ

    Моля, за малко помощ.
    За първи път се сблъсквам с газови уредби имного се колебая каква да купя. Всеки познат ми развива различни теорий заМарките.
    Намерих никаолко системи в нета за 4 цилиндровдвигател ама цените са от много различни. Посъветвайте ме има ли смисъл да купувам скъп газов инжекцион над 1300 лв. или и с по-евтина също става.


  • #2
    От: Газов инжекцион помощ

    Много зависи от марката и модела автомобил на който ще се монтира,но принципно не само за газовите уредби е че скъпите неща има шанс и да са хубави...

    Коментар


    • #3
      От: Газов инжекцион помощ

      Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
      ...........................,но принципно не само за газовите уредби е че скъпите неща има шанс и да са хубави...
      Което хич даже не е задължително
      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

      Коментар


      • #4
        От: Газов инжекцион помощ

        Първоначално публикуван от crber Преглед на мнение
        .... Посъветвайте ме има ли смисъл да купувам скъп газов инжекцион над 1300 лв. или и с по-евтина също става.

        За твоя автомобил може и по- евтина.
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #5
          От: Газов инжекцион помощ

          Аз съм слагал на няколко от колите си и с доста км навъртяни предимно българският вариянт на Бардолини на Каргаз 750-850лв.ДОВОЛЕН от всякъде.

          Коментар


          • #6
            От: Газов инжекцион помощ

            Каргаз без монтаж е 300-350 лв. С каргаз съм на кията от подписа ,колата е 2009 г. модел.За каква кола иде реч ?
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: Газов инжекцион помощ

              Да попитам и аз. Мисля да слагам Г.И. на Mercedes C 200 Kompressor 2001г.(W203) в София и се чудя какъв да е? Заглеждам Фобоса, но не съм се спрял окончателно. Ако може да препоръчате някой в София, занимаващ се с газови уредби също е добре дошло.
              Благодаря предварително.
              Поздрави.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X