Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся газаджия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся газаджия

    Здравейте, колеги,

    Правя ъп на темата, тъй като ми предстои слагане на газ на любимата ми Фронтера. Джипката е 94 година, 2.0 двигател. От всичко изчетено съм се ориентирал към нормално АГУ. Тук обаче идва въпроса кой газаджия да го монтира. Вече съм поискал координатите на Мишо от опел форума, но бих искал и да ме посъветвате за някой друг като опция. Става въпрос за София.

    Поздрави,
    Ники
    Николай Савов
    Опел Фронтера А КБ, 2.0
    +359885 07 00 92

    Коментар


    • #17
      От: Търся газаджия

      А прочете ли постовете преди твоя ?

      Коментар


      • #18
        От: Търся газаджия

        Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
        А прочете ли постовете преди твоя ?
        Здравей, колега Пирон,

        Да, прочетох ги. Освен за сервиз Ловато в кв. Модерно предградие и за Мишо от опел форума, пише ли се добра дума за някой друг от София? Може би не съм видял..
        Пуснах си поста, защото се надявам, че за над две години (периода от последното мнение) все някой си е имал работа с добър газаджия.

        Поздрави,
        Ники
        Последно редактирано от Nikolay Savov; 09-05-16, 18:55. Причина: пояснение
        Николай Савов
        Опел Фронтера А КБ, 2.0
        +359885 07 00 92

        Коментар


        • #19
          От: Търся газаджия

          По горе съм споменал Жоро от Горна баня. Правил съм две коли при него, едната с обикновена, другата с инжекцион и съм много доволен . Повече от 20г работи само с газови и е голям професионалист. Потърси го в нета, има си сайт. За да не правя реклама, не съм му приятел

          Коментар


          • #20
            От: Търся газаджия

            Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
            По горе съм споменал Жоро от Горна баня. Правил съм две коли при него, едната с обикновена, другата с инжекцион и съм много доволен . Повече от 20г работи само с газови и е голям професионалист. Потърси го в нета, има си сайт. За да не правя реклама, не съм му приятел
            Благодаря за информацията и личното съобщение!

            Поздрави,
            Ники
            Николай Савов
            Опел Фронтера А КБ, 2.0
            +359885 07 00 92

            Коментар


            • #21
              От: Търся газаджия

              Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
              Здравейте, колеги,

              Правя ъп на темата, тъй като ми предстои слагане на газ на любимата ми Фронтера. Джипката е 94 година, 2.0 двигател. От всичко изчетено съм се ориентирал към нормално АГУ. Тук обаче идва въпроса кой газаджия да го монтира. Вече съм поискал координатите на Мишо от опел форума, но бих искал и да ме посъветвате за някой друг като опция. Става въпрос за София.

              Поздрави,
              Ники

              Ники, понеже ще слагаш обикновена газова уредба, кажи на газаджията да сложи емулатор за да не ти светне чека и да трупа грешки, също така при работа на газ, нека бензиновата помпа да работи за да се охлаждат инжекторите и да не се спекат след време дюзите, при това положение ще трябва да имаш поне 15 литра бензин в резервоара, защото помпата е потопяема в самия резервоар и се охлажда, спазиш ли това, ще удължиш живота на бензиновата ти уредба.

              P.S. Гледай газаджията как ще върже изпарителя, да няма през зимата - защо парното ми е слабо, нека да върже изпарителя както трябва а не както ще му е по-удобен монтажа...
              Последно редактирано от Еделвайс; 09-05-16, 21:09. Причина: П.С.

              Коментар


              • #22
                От: Търся газаджия

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Ники, понеже ще слагаш обикновена газова уредба, кажи на газаджията да сложи емулатор за да не ти светне чека и да трупа грешки, също така при работа на газ, нека бензиновата помпа да работи за да се охлаждат инжекторите и да не се спекат след време дюзите, при това положение ще трябва да имаш поне 15 литра бензин в резервоара, защото помпата е потопяема в самия резервоар и се охлажда, спазиш ли това, ще удължиш живота на бензиновата ти уредба.

                P.S. Гледай газаджията как ще върже изпарителя, да няма през зимата - защо парното ми е слабо, нека да върже изпарителя както трябва а не както ще му е по-удобен монтажа...
                @Павка, благодаря за съветите. Определено ще направя всичко възможно да изконтролирам монтажа. Това за емулатора не го знаех, ще го имам в предвид. Газовата на фиатчето ми също е обикновена (двигателя е моно инжекция) и помпата работи през цялото време. Изпарителя и маркучите свързващи го с охлаждащата система трябва да са най-висока точка на цялата система, нали?

                Поздрави,
                Ники
                Николай Савов
                Опел Фронтера А КБ, 2.0
                +359885 07 00 92

                Коментар


                • #23
                  От: Търся газаджия

                  Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                  @Павка, благодаря за съветите. Определено ще направя всичко възможно да изконтролирам монтажа. Това за емулатора не го знаех, ще го имам в предвид. Газовата на фиатчето ми също е обикновена (двигателя е моно инжекция) и помпата работи през цялото време. Изпарителя и маркучите свързващи го с охлаждащата система трябва да са най-висока точка на цялата система, нали?

                  Поздрави,
                  Ники
                  Изпарителя трябва да е високо, но не по-високо от горната точка на радиатора, трябва да е свързан последователно и разбира се топлата вода влиза отдолу и студената излиза отгоре, всеки уважаващ се газаджия трябва да го знае. Дано попаднеш на точния човек и кадърен монтаж, успех с монтажа на газовата уредба.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся газаджия

                    Търся газаджия който да ми коригира градусите на при включване на газ.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся газаджия

                      Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                      Търся газаджия който да ми коригира градусите на при включване на газ.
                      Митак, погледни си скайпа
                      Ако някой и друг търси свестен газаджия в София, ще му пратя и на него, че нали ужким реклама ..ала-бала
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся газаджия

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        Митак, погледни си скайпа
                        Ако някой и друг търси свестен газаджия в София, ще му пратя и на него, че нали ужким реклама ..ала-бала
                        Много ти благодаря!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся газаджия

                          Здравейте! Търся газаджия, който да монтира обикновена газова на малка кола- инжекция, с метални колектори.Не искам поредния, който ще обяснява че е по-добре да слагам газов инжекцион.Няма да сложа.Има ли такъв и бихте ли ми помогнали с контакти.За София става дума.Предварително благодаря!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X