Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

    Говорим за пропан -бутан.
    Разхода ми от 20 падна на 15+- 1л градско, при едни и същи услови на експлоатация.
    Разликата е че ми се налага да пълня "до отказ", заради изгоряла бенз. помпа и трудното засичане на остатъчното гориво.
    Мислех по- рано да я пусна темата, но вече съм убеден. Вече е 20- то или 30- то зареждане и съм сигурен в разхода.
    Зареждането ми е на всевъзможни безобразни, големи и малки газстанции. Спада на цената е очетен -говорим за разход.
    Пробвайте и кажете!
    Тенк ю! е достатъчно
    П.П. Декларирам че няма нищо общо с омв,шел, еко ,лукойл,бсп,бкп,герб,дпс,дквр,съюза българските майки....
    Последно редактирано от //Радо//; 18-03-13, 20:02.
    Sent from my Nokia s fenerche

  • #2
    От: Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

    Какво да пробваме и от какво е паднал разхода?
    КАТАСТРОФИТЕ не се случват те се предизвикват.
    УАЗ 31514 тел.0888842669/0878842669

    Коментар


    • #3
      От: Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

      Радо, туй сега хвалба ли е
      Аз си пълня до "отказ" винаги, даже на някоя бутилка няма и поплавъка за 80%, та се пълни като резервоар за течно гориво-докато прелее. Все толкова ми гори мамка му...

      Сега след тази тема ще ме е страх да започна да пълня до 80%, че току-виж ми се вдигнал разхода.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Радо, туй сега хвалба ли е
        Аз си пълня до "отказ" винаги, даже на някоя бутилка няма и поплавъка за 80%, та се пълни като резервоар за течно гориво-докато прелее. Все толкова ми гори мамка му...

        Сега след тази тема ще ме е страх да започна да пълня до 80%, че току-виж ми се вдигнал разхода.
        Да ти кажа аз съм в еуфория.
        Значи ти пробвай да я изпразниш напълно и да заредиш само 10лв. примерно.
        Никога не ми я горяла толкова малко градско. Като гледам и колегите със същите като моята пак трудно го правят тоя разход. Двигателя ми освен да е станал по- зле ,не виждам начин да се е подобрил от самосебе си.

        П.П.Нищо не продавам, само се хваля както каза Кольо.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #5
          От: Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

          Странно или не при мен винаги е имало същата тенденция...като заредя 10лв и минавам по-малко като ако заредя до горе...Винаги го е имало това нещо при мен ,но какво да кажа...
          Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

          Коментар


          • #6
            От: Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

            Ами имай в предвид,че и времето се постопли,а ти палиш и караш само на газ.Когато са минусови температурите,като се пали и кара на газ е нормално разхода да е доста по висок. Аз мисля,че това е основния фактор,така че радвай се идва лято

            Коментар


            • #7
              От: Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

              Пробвай да си почистиш филтърчето и може разко да ти скочи разхода. Или да си смениш замърсения въздушен филтър. И в двата случая промяната ще сочи лошо регулирана уредба или неправилно подбран смесител.

              Коментар


              • #8
                От: Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

                Нещо не ми е ясно, или по-точно не ми изглежда логично.
                Какъв е автомобила с какъв двигател, и на какви разстояния обикновенно го карате с 1 запалване?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: Трайно и упорито намляване на разхода на газ.

                  Е, ти си с Фронтера, моята дърта кошница "А" C20NE гори 13.8 - 14.2 градско , тъкмих си изпарителя сам, че бактъм от "майстори" дето е ясно с какво да ги сочиш.
                  Екотеци -те би трябвало да са по - икономични.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X