Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газово на УАЗ - фургон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газово на УАЗ - фургон

    Не съм сигурен дали темата е тук или за форума на УАЗ, за което се извинявам предварително. Въпросът ми е ако някой има опит от поставяне или ползване на газова уредба в УАЗ фургон, да сподели кое е най-подходящото място за целта?

  • #2
    До: Газово на УАЗ - фургон

    Фургона пътнически ли е или изцяло товарен
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #3
      До: Газово на УАЗ - фургон

      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
      Фургона пътнически ли е или изцяло товарен

      Пътнически 6+1, и отзад има преграда, която можеда се махне. Затова го разглеждам като изцяло пътнически.

      Коментар


      • #4
        До: Газово на УАЗ - фургон

        Най-добре отвън. Махаш резервоара откъм шофьора (отляво).
        И на негово място слагаш газ.бутилка тип "пура". Освободеното място е с размери 20 Х 100 см. Избираш си подходяща бутилка и слагаш. Вярно , литража и малък но пък газ станции има на всяка крачка.
        Уморените коне не ги убиват , нали ??

        Коментар


        • #5
          До: Газово на УАЗ - фургон

          Вчера сложих на 469. Бутилката е на мястото на десния резервоар. 40л.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            До: Газово на УАЗ - фургон

            Аз си мислех със стойка над единия калник. Не бях се сетил за резервоарите. Но пък наличната бутилка е 50 литра и едва ли ще се напъха .....

            Коментар


            • #7
              До: Газово на УАЗ - фургон

              На фургона от дясно не може . Там е стъпалото за качване. И там има резервоар но по малък. По-добре си купи по-малка бутилка . Спестяваш много място и няма да я мислиш постоянно . Това е правилното решение , повярвай ми. Но! Ако ако караш тежък off-road е опасничко . Аз веднъж "разпрах" единия резервоар
              Уморените коне не ги убиват , нали ??

              Коментар


              • #8
                До: Газово на УАЗ - фургон

                Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
                Пътнически 6+1, и отзад има преграда, която можеда се махне. Затова го разглеждам като изцяло пътнически.
                А седалките напряко ли са или надлъжно, ако са надлъжно и имаш сандъци то е ясно - в левия, а ако с напречно и не махаш преградата под седалките от към преградата
                50литровата е много голяма, не че нестава но в твоя вариант е по добре да е по компактна
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #9
                  До: Газово на УАЗ - фургон

                  Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                  А седалките напряко ли са или надлъжно, ако са надлъжно и имаш сандъци то е ясно - в левия, а ако с напречно и не махаш преградата под седалките от към преградата
                  50литровата е много голяма, не че нестава но в твоя вариант е по добре да е по компактна

                  Такава имам Не бях се сетил за под седалката. Всъщност седалките са напречни, но не се сещам татко като я регистрираше ..... не му ли правиха някакви проблеми в КАТ. Някакъв от регистрациите държал някаква схема и йок както са по схемата,тъй трябва да се наредят. Не че е голяма трудност да се завъртят. Ще го мислим, не етолкова спешно решението. Благодаря за помощта. Също и на Макавеев. Пък може събота- неделя да пием по някоя бира.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X