Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада нива 1600 някои слагал ли е метанова уредба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лада нива 1600 някои слагал ли е метанова уредба

    здравеите ниважии ,скоро си закупих лада нива 1600 куб. карбураторна 87 година на произвотство.В момента е сас пропан бутанова уредба но гори доста парички.аз от две години си карам форд ескорд на метан и сам много доволен от икономията която ми дава 6 лева на 100 км. грацко. та искам да ви попитам дали някои си е слагал метанова уредба на лада нива и дали е доволен,колко метан му гори на 100 грацко,изван грацко и по поляните и чукарите,пада ли и мощността,имам в пердвит всичко сварзано сас нивата и метана.моля ви за вашите мнения и опит.благодаря ви предварително.емила ми е petko1@abv.bg. molq diskotiraite tazi tema. НИВА НА МЕТАН???????
    Последно редактирано от petko1; 19-04-07, 19:13. Причина: грешна буква

  • #2
    Re: Лада нива 1600 някои слагал ли е метанова уредба

    темата вече е дискотирана.порастърси се малко

    Коментар


    • #3
      Re: Лада нива 1600 някои слагал ли е метанова уредба

      Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
      темата вече е дискотирана.порастърси се малко
      нищто конкректно нямаше за лада нива,карбураторна и метана освен че мошността пада .някои имали вав всащност лада нива на метан.моля да сподели...........

      Коментар


      • #4
        Re: Лада нива 1600 някои слагал ли е метанова уредба

        да има мнения за метана,но ни6то конкректно за метан и лада нива.

        Коментар


        • #5
          Re: Лада нива 1600 някои слагал ли е метанова уредба

          Мнението ми е по-скоро на наблюдател,но ще го кажа:според мен,тежките бутилки/бутилка за съхранение на метана ще ти товарят излишно окачването,от познати таксаджии съм чувал,че и динамиката на автомобила се понижава,не вярвам при нивата да стане обратното.Щтях да забравя-и цената на уредбата не е за пренебрегване.Поздрави.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            Re: Лада нива 1600 някои слагал ли е метанова уредба

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            Мнението ми е по-скоро на наблюдател,но ще го кажа:според мен,тежките бутилки/бутилка за съхранение на метана ще ти товарят излишно окачването,от познати таксаджии съм чувал,че и динамиката на автомобила се понижава,не вярвам при нивата да стане обратното.Щтях да забравя-и цената на уредбата не е за пренебрегване.Поздрави.
            Скоро научих нещо интересно... Та бутилките за да не са тежки се правят от карбон...дотук добре, за тях знаем. Знаем също че са много скъпи. Обаче таксиметраджиите са му хванали цаката - купуват си карбонови бутилки за СО2 за машини за наливна бира - с големината на пожарогасител са и събират по 9кг метан. Струват в пъти по-малко от оригиналните за метан, държат на същото че и по-високо налягане. Само им сменят крановете (нещо около 30лв ми се върти в главата) и готово. Слагат 4 бутилки, тежат колкото един пълен резервоар и нямат грижи... Та имайте го впредвид.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Re: Лада нива 1600 някои слагал ли е метанова уредба

              Ха тая хитрина си я бива...
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #8
                До: Лада нива 1600 някои слагал ли е метанова уредба

                Мойта Нива е на метан и аз съм изключително доволен,разходът ми е 5лева на 100километра.Отзад съм сложил 2 бутилки с обща съвместимост 9 килограма.Автомобилът стана по-стабилен на завойте.Иначе мощноста определено не е като на бензин.
                Последно редактирано от Daniboss; 27-07-07, 14:15.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X