Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем-автомата не реагира.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем-автомата не реагира.

    Добър вечер,колеги.Това Соренто е решило да ми отрови животеца.Както в друга тема съм писал,кутията си работеше прилично,без шумове,ритане,скачане и прочие.До преди два часа-прибрах се от около 50-тина километра,никакви индикации за проблем,угасих мотора,прибрах лодката и спинингите,запалих да преместя колата,включи на задна,тръгна нормално,и...дотам.Включих на директна,но не реагира,лоста се движи неадекватно напред-назад,по едно време отиде на неутрал,гледайки лампата на таблото и толкова.Баси и Сорентото...Някакви идеи що ще да е това? Тоя лост какво движи вътре,не знам,утре по светло и на трезва глава ше го извадя да го разгледам да се не е откачило нещо.Блин,немам нерви,ше я продам,баси.

  • #2
    От: Проблем-автомата не реагира.

    Проблема,както предположих,се оказа откачено жило.Модератора да трие.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем-автомата не реагира.

      Модераторът не е вчерашен и няма да изтрие. Така и някой друг може да разбере за жилото.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем-автомата не реагира.

        Правилно,сори.Казах го,щото нямаше предположения за проблема.Всъщност вдигнах пушилка,четейки във форума как един проблем в кутията може да унищожи джоба ми,и без майтап бях на нокти.Та, на кутията има една планка с отвор полусфера,в който отвор влиза един стопер на жилото на скоростите.По непонятни причини/планката е със сериозна дебелина на метала/ тази планка се е деформирала и стопера снощи е излязъл от гнездото си.Избутахме Сорентото в гаража на канала,свалих планката,изправих я,вкарах стопера и за по-сигурно го побългарих с няколко превръзки тел.Всичко е Ок,вземам си думите за Сорентото обратно.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X