Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за VITARA V6 с авт. скорости

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за VITARA V6 с авт. скорости

    Извинявам се ако темата е изтъркана за старите участници във форума.

    Моля, ако някой има такава джипка/или е запознат/ да ме светне по следните въпроси.
    1. За какво служат положения 2 и L на лоста ?
    2. За какво е малкото копче до лоста N - A/T- P ?
    3. За какво е бутона намиращ се в удебелената част на лоста /не отсрани, а на мястото на палеца/ ?

    Знам че, въпросите показват ужасно невежество но се надявам някой да ме пожали и да ми отговори.
    ++359885252320
    Драго

    Honda CR-V 3 gen.

  • #2
    До: Въпрос за VITARA V6 с авт. скорости

    Първоначално публикуван от Драгох2 Преглед на мнение
    Извинявам се ако темата е изтъркана за старите участници във форума.

    Моля, ако някой има такава джипка/или е запознат/ да ме светне по следните въпроси.
    1. За какво служат положения 2 и L на лоста ?
    2. За какво е малкото копче до лоста N - A/T- P ?
    3. За какво е бутона намиращ се в удебелената част на лоста /не отсрани, а на мястото на палеца/ ?

    Знам че, въпросите показват ужасно невежество но се надявам някой да ме пожали и да ми отговори.
    Аз малко като лудите сам си питам и сам си отговарям но ... :
    1. 2 = (low2) - при нужда от повече мощ, да не се кара сповече от 100 км/ч. при 2Н и 4Н и с не повече от 55 км/ч. при 4L. Използва се при спускане и изкачване.
    L = (Low1) - за мак. мощ при много стъмни баири, дълбок сняг и кал, да се използва при скорост не по- висока от 52 км/ч. при 2Н и 4Н и не по- висока от 29 км/ч. при 4L

    2. Копчето N - A/T - P e бутон "POWER" явно за получаване на повече power при изкачване и изпреварване

    3. Бутона за който питам във въпрос №3 е така наречения OVERDRIVE бутон той превръща 4 степенната скоростна кутия в 3 степенна, сещате се защо.
    ++359885252320
    Драго

    Honda CR-V 3 gen.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X