Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

    Здравейте, нов съм във форума, въпреки че доста често съм попадал на интересни четива тук.. Та директно на въпроса - интересува ме къде във ВАРНА могат да ми направят споменатите във заглавието неща? Проблема е че имам един двигател, но няма ръчни скорости за него, съответно трябва да се преправят ръчна кутия и маховик от друг двигател, та ме интересува къде мога да отида с двигателя, скоростите и маховика и да взема цялото нещо сглобено?.. Естествено на първо място най важното е да станат нещата като хората, но и цената да е човешка..

    Втория проблем е че на заден мост искам да присадя полуоски с каретата и диференциал от друг модел, които са значително по големи и здрави, та също ме интересува къде във варна може да бъде извършена тази процедура..

    П.П.: За сега предпочитам да не конкретизирам какви са двигателя, скоростите и т.н., така че ще се радвам ако се въздържате от такива въпроси Благодарности на отзовалите се

  • #2
    От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

    Аз съм сложил на единия ми джип друг двигател. На втория джип също съм сложил друг двигател, като камбаната е правена. И на третия ми джип също съм със друг двигател. На четвъртия не съм го пипал(все още) щото ме кефи. Имам и два комплекта различни мостове. Надявам се, че ще се въздържиш да питаш за подробности. С уважение.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Аз съм сложил на единия ми джип друг двигател. На втория джип също съм сложил друг двигател, като камбаната е правена. И на третия ми джип също съм със друг двигател. На четвъртия не съм го пипал(все още) щото ме кефи. Имам и два комплекта различни мостове. Надявам се, че ще се въздържиш да питаш за подробности. С уважение.
      Не разбрах целта на заяждането?.. Какво общо имат подробностите със това да ми помогнете като ми посочите човек/фирма към който/която да се обърна за гореспоменатите услуги?..

      Явно имат така че ето ги подробностите - на мерцедес W201 (или по известният 190) ще се сложи двигател M119, за който не се произвеждат ръчни скорости, съответно няма и ръчен маховик, скоростната кутия е 717.451 от R129 SL300-24 с обратни скорости, кардана, дифа и полуоските са от W140, като целта е да се сложат на 190тковия мост, защото мост от еска не ми се присажда.. Чакам идеи и предложения

      Коментар


      • #4
        От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

        Аз пък съм си сложил на джипа коренно различни мостове от коренно различен друг джип.С коренно различно окачване.На коренно различните мостове съм си направил коренно различни полуоски...
        И аз се надвам,че ще се въздържате да питате за подробности.Благодаря.
        С уважение!
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

          Първоначално публикуван от Lambo_Rambo Преглед на мнение
          Не разбрах целта на заяждането?.. Какво общо имат подробностите със това да ми помогнете като ми посочите човек/фирма към който/която да се обърна за гореспоменатите услуги?..

          Явно имат така че ето ги подробностите - на мерцедес W201 (или по известният 190) ще се сложи двигател M119, за който не се произвеждат ръчни скорости, съответно няма и ръчен маховик, скоростната кутия е 717.451 от R129 SL300-24 с обратни скорости, кардана, дифа и полуоските са от W140, като целта е да се сложат на 190тковия мост, защото мост от еска не ми се присажда.. Чакам идеи и предложения
          Маховик ще наместиш от друг мерцедес. Една майка ги е раздала. За преходния фланец отиди в Кортекс. До затвора. Цената вероятно няма да ти хареса, но ще си спестиш доста ядове в последствие. Другия проблем е, че с леки коли не ми се занимава. Не ме кефят просто. А заден мост имам от Пура, май 146 се водеше. 500 сек. Комплект с носачи и полуоски. Мисля и че има блокаж някакъв, но не съм сигурен.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Маховик ще наместиш от друг мерцедес. Една майка ги е раздала. За преходния фланец отиди в Кортекс. До затвора. Цената вероятно няма да ти хареса, но ще си спестиш доста ядове в последствие. Другия проблем е, че с леки коли не ми се занимава. Не ме кефят просто. А заден мост имам от Пура, май 146 се водеше. 500 сек. Комплект с носачи и полуоски. Мисля и че има блокаж някакъв, но не съм сигурен.

            W126 е пурата, въпроса е че имам всички части, трябва само да се наместят, дори имам резервен заден мост по който да се работи, ясно ми е че сигурно не ви интересуват леки коли, но не знам към кого да се обърна вече.. за маховика трябва фланец, до колкото ми е известно и до колкото съм чел няма такъв който да пасва, но фланеца мисля е по малкия проблем в сравнение с адаптора за скоростите, там ще е по трудната част.. благодаря все пак за сериозния отговор, ако някой има други предложения или знае нещо по въпроса ще се радвам да го сподели, всичко по темата ще ми е полезно, благодаря..

            Коментар


            • #7
              От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

              М119 бензинов мотор ли е?Че с МБ-то не съм много на "ти" с всичките им модели...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Маховик ще наместиш от друг мерцедес. Една майка ги е раздала..
                А динамичния баланс ?
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  А динамичния баланс ?
                  Няма ядове. Балансирани са по отделно.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    М119 бензинов мотор ли е?Че с МБ-то не съм много на "ти" с всичките им модели...
                    Сите моторетки на магарцедес, които започват с М са бензинови, а дизелациите започват с ОМ

                    М119 e в8 с има няма 300 коня според модификацията
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Сите моторетки на магарцедес, които започват с М са бензинови, а дизелациите започват с ОМ

                      М119 e в8 с има няма 300 коня според модификацията
                      4,3?
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

                        4.3 нема
                        има 4,2 което е 275 коня
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Няма ядове. Балансирани са по отделно.
                          На късмет може и да стане ама силно ме съмнява . Имал съм случай при смяна на маховик от един и същ модел двигател да почне да тресе .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            4.3 нема
                            има 4,2 което е 275 коня
                            Е как да нема,бре? S430 с кой мАтор е?
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Скъсяване на полуоски, адаптор за скорости, фланец за маховик

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              Е как да нема,бре? S430 с кой мАтор е?
                              M113
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X