От: Въпрос за отопление на електромобил.
Но за отопление нали?
Може ли да покажете нещо конкретно?
Но за отопление нали?
Може ли да покажете нещо конкретно?


, имам акумулатори дето не им "пука" колко градуса е навън). Освен това немалка част от енергията отива за отопление на салона на автомобила.

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар