Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печка 12 волта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Печка 12 волта

    "Добавките" за горива имат всички шансове да уморят не само печката, но и двигателя - според късмета.

    Не поради друго, ами щом горивата ни са ментета (както има контрол върху тях) какво остава за добавките, върху които и условен контрол няма.

    Но се отклоняваме от темата, която беше за ел. печки.

    Коментар


    • #47
      До: Печка 12 волта

      Аз понеже такова, се изказват мнения за бъдещо сдобиване с Вебасто (ама сбърках мнението и цитирах предното), и в напън да бъда полезен със скромен опит... иначе за добавките продавани у нас но произведени в белите страни, очаквам да отговарят на написаното на етикета, както и на подробните спецификации създадени и публикувани на сайта на производител/вносителя в изпълнение на съответните регулации (в случая деректива REACH мисля беше...)
      И понеже темата се отклонява от заглавието - "кръцни-срежи" и готово...извинявам се

      Коментар


      • #48
        До: Печка 12 волта

        Само да споделя - сдобих се с ел .авто печка -подобна на таз дето тука в тоз топик има снимки. Колко вата е точно не знам,мога да погледна -но никаква работа не върши.... само бучи и едвам едвам грее.
        Ако чакам да ми сгрее купето на Мерца ,ще е все едно да опека баница на фас....

        Коментар


        • #49
          До: Печка 12 волта

          Кажи поне колко вата е.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #50
            До: Печка 12 волта

            Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
            Само да споделя - сдобих се с ел .авто печка -подобна на таз дето тука в тоз топик има снимки. Колко вата е точно не знам,мога да погледна -но никаква работа не върши.... само бучи и едвам едвам грее.
            Ако чакам да ми сгрее купето на Мерца ,ще е все едно да опека баница на фас....
            Да не е от тези, където се включват в запалката?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X