Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръка за майстор на автоклиматици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръка за майстор на автоклиматици

    Здравейте!
    Търся читав климатичар, за да ми тества и напълни монтирания климатик. Става въпрос за София. Системата трябва да се надуе с азот, за да се тества за пропуски. След това да се напълни. Желателно е да разбира от тези неща.

  • #2
    Елбатрон сервиз.

    Коментар


    • #3
      +359898621813, Павел, работи на Първа българска армия, разбира и ремонтира.

      Коментар


      • #4
        Мерси, много! От другата седмица ще задвижа нещата.

        Коментар


        • #5
          Свършихме работа. Намерих едни момчета, дето са ми по-близко. Свършиха си работата перфектно. За зла участ се оказа, че компресора тече, но за сметка на това, работи като нов. Точно между половинките. Последва разглабяне и смяна на О-пръстените. Леглата на капаците бяха чудовищно окислени и наръбени. Та се наложи полиране с много ситна шкурка до огледален блясък. Сега не тече. Надявам се за дълго. И осевият уплътнител беше сменен. Просто съм доволен. Не знам дали да кача координати на момчетата, та да не стане реклама. Ясно е, че нямам изгода. Просто видях как работят. Щото чистенето и полирането е 99% и от времето и от работата. Сега и да прочете-поне видях, че е направено всичко възможно.
          Задуха с 5градуса на духалките. Дето се вика-честито!
          Имаше леки проблеми с електрическата част, но ги отстраних. В схемата съм изпуснал един диод и ще видим как ще се отрази това на релето. За сега работи. Ако почне да нагарят контактите, ще го мисля.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от venkabg Преглед на мнение
            Свършихме работа. Намерих едни момчета, дето са ми по-близко. Свършиха си работата перфектно. За зла участ се оказа, че компресора тече, но за сметка на това, работи като нов. Точно между половинките. Последва разглабяне и смяна на О-пръстените. Леглата на капаците бяха чудовищно окислени и наръбени. Та се наложи полиране с много ситна шкурка до огледален блясък. Сега не тече. Надявам се за дълго. И осевият уплътнител беше сменен. Просто съм доволен. Не знам дали да кача координати на момчетата, та да не стане реклама. Ясно е, че нямам изгода. Просто видях как работят. Щото чистенето и полирането е 99% и от времето и от работата. Сега и да прочете-поне видях, че е направено всичко възможно.
            Задуха с 5градуса на духалките. Дето се вика-честито!
            Имаше леки проблеми с електрическата част, но ги отстраних. В схемата съм изпуснал един диод и ще видим как ще се отрази това на релето. За сега работи. Ако почне да нагарят контактите, ще го мисля.
            Име на фирма и къде се намират е ОК. Телефони и линкове - не.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              Ясно. Фирмата е “Автоклиматици София”, намират се на бул. Климент Охридски. Момчето се казва Веско.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X