Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазин в София за климатични уплътнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Магазин в София за климатични уплътнения

    Здравейте!
    Някой знае ли къде в София продават О-пръстени за автоклиматици на бройка? Монтирам автоклиматик и в интернет намерих само комплекти О-пръстени. Отделно ми трябват и две уплътнителни шайби пак за там.
    Някой съфорумец с магазин или сервиз?

  • #2
    Виж в Ауто Фрост, бул Европа 80.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      Климатичните уплътнения са от NBR(черните) и HNBR(шарените, предимно зелени).

      Разбирай, нищо специално няма в тях и можеш да ги пазариш от всякъде по размер.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Климатичните уплътнения са от NBR(черните) и HNBR(шарените, предимно зелени).

        Разбирай, нищо специално няма в тях и можеш да ги пазариш от всякъде по размер.
        Гледам, че тези от Интернет са все зелени, мернах и думата “силиконови”. Тези, които са на тръбите(старите), са катран черни. Та може да си напазарувам класически NBR?
        А въпроса със съфорумец, имащ климатичарски сервиз, си стои. То все някога ще се пълни, пък предпочитам да ги дам парите на някой от Форума.

        Коментар


        • #5
          Черните оригинални са NBR. Силиконови казват неграмотниците на шарените. Силиконът няма място в климатик, не помня причините, но някога четох документ с тестове по въпроса и това съм запомнил.

          Та, да, можеш да пазаруваш NBR. Само гледай да не са съвсем ментеливи. И със сигурност да са NBR де.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            Хубата сийлс, виж там. Ул Охрид, почти до Опълченска.

            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #7
              За 1-2-3 зелени пръстена може да дойдеш и при мен. Климатични чаркове продава тук пишещия Митко Пунев ( 0889 Пет 9338 Осем фирма Дуел)https://offroad-bulgaria.com/member/79931-mitko-punev
              Последно редактирано от дядо владо; 18-01-20, 12:42.
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • veskov
                veskov коментира
                Редактиране на коментар
                Зло да го забрави!

            • #8
              Благодаря много!
              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              За 1-2-3 зелени пръстена може да дойдеш и при мен. Климатични чаркове продава тук пишещия Митко Пунев ( 0889 Пет 9338 Осем фирма Дуел)https://offroad-bulgaria.com/member/79931-mitko-punev
              Малко си ми далече, пък времето е кът...иначе благодаря!
              Ще отскоча до Хубата за пръстените, пък дано Митко има такива шайбички.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X