Обява

Свий
Няма добавени обяви.

къде монтират климатици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: къде монтират климатици

    Компресорите които могат да работят в условия на вибрации и постоянна промяна на наклона са с по-специална конструкция... Но обикновените няма проблем да се транспортират и след това да работят...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      До: къде монтират климатици

      Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
      Значи да разбирам, че по време на движение не може да работи, нали?
      Не по време на движение неможе да работи , а и едва ли има достатъчно дълъг кабел защото невиждам откаде тези 220V
      ------------------------------------
      тел. O878 9ЧЧ 999

      Коментар


      • #18
        До: къде монтират климатици

        Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
        защото невиждам откаде тези 220V
        Баш па ти да не виждаш
        При днешните технологий сигурно може и по GPS да му ги пратят
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #19
          До: къде монтират климатици

          Имам един инвертор 1000VA около 7-800 W от Котрад.
          Инъче като спреш някъде агрегат бензинов или с кабел от стълба

          Коментар


          • #20
            До: къде монтират климатици

            0888903833 - Спас. Това е друга пловдивска фирма,препоръчвам ви я... но мисля, че работят само с нови инсталации и срока за доставка е от 10 до 20 дни. Който е заинтересован за питане пари не взимат,нали
            Иначе с донор и да пригодяваш.. тя става една,трябват време и много нерви
            Успех!
            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
            Mercedes w212 E350 4matic
            Ducati Monster 600
            O888795575

            Коментар


            • #21
              До: къде монтират климатици

              Здравейте на околовръсното във София точно на разклона за село Лозен има един сервиз който е разделен на 2 във едната половина са гумаджий на тежкотоварни машини а другата е за климатици ако се интересува някой мога да взема тел. и да го дам тука.
              Добре е човек да има и в пъкала приятели.:)

              Коментар


              • #22
                До: къде монтират климатици

                Аз си мисля да си продам моя климатик на фронтерата в изправност е но не го ползвам. Може ли лесно да се демонтира без последици за возилото ми.

                Коментар


                • #23
                  До: къде монтират климатици

                  Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                  Аз си мисля да си продам моя климатик на фронтерата в изправност е но не го ползвам. Може ли лесно да се демонтира без последици за возилото ми.
                  Може да се демонтира за половин ден без никакви последици. Само кажи колко пари ще искаш за него
                  Велосипед, кракомобил.

                  Коментар


                  • #24
                    До: къде монтират климатици

                    Да ви кажа въобще не е трудно да се монтира климатик на колата, стига да имате всичко необходимо и да не са ви бутнати ръчичките някъде отзад.....Аз лично преди 6 год. си монтирах сам климатик на един Пасат 2 и нещата ми струваха около 450лв. по спомени .....Веднага казвам как стана...Обикаляйки ул."Цар Симеон" в София с един приятел да търсим някакви части за неговата кола видях в един двор същият цвят пасат като моя и същия модел, който се оказа с климатик. Попитах арабчето за каква цена ще ми го свали комплект и той ми каза 350 лв. и без пазарлък го купих и след това с леки насоки от приятели го монтирах . После последва пълнене и така и продадох Пасата с работещ климатик. Помогнах после и на един друг колега от форума на Пасат и той по същия начин си купи и постави.......Важното тук е да знаеш какво трябва да имаш като комплект и как да го монтираш. Всяка кола има технологично отворите където минават всички тръби и маркучи.......останалото е въпрос на сръчност

                    Коментар


                    • #25
                      До: къде монтират климатици

                      Колега внимателно с тези климатици защото при поставка на такъв ,аз изгърмях от баш майстори !

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X