Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свързване на печка webasto

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свързване на печка webasto

    Здравейте колеги купих си печка webasto на дизел. Но не знам кои цвят е + кои - и как да свържа другите кабелите че да тръгни. Ще съм благодарен на всеки помогнал
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Свързване на печка webasto

    Здрасти колега,

    Когато напишеш в г..гле търсачката на английски теле термо топ с, както си го пише на уреда, сред първите 5 резултата излиза и един пдф файл за сваляне. На немски е , моята е бензинова и различна, поизмъчих се защото не знам немски, но си заслужаваше. Вебасто дават и препоръки за монтаж, които ми бяха много полезни, макар да не спазих всичко.
    Ако напишеш в същата търсачка : монтаж на печка вебасто в алфа 156 ще ти излезе моята тема, то друг не беше писал за подобно приключение, може да я погледнеш за справка, но не вярвам да ти е от полза.

    Успех с монтажа!
    Поздрави!
    Последно редактирано от Onzi; 22-05-16, 17:41.

    Коментар


    • #3
      От: Свързване на печка webasto

      Като има "tele" трябва да има и дистанционно.
      ОФБ ДБ X22SE
      Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

      Коментар


      • #4
        От: Свързване на печка webasto

        Първоначално публикуван от bogilloff Преглед на мнение
        Като има "tele" трябва да има и дистанционно.
        То даже се вижда едно теле на снимките които няма да спечелят конкурс по фотография!
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #5
          От: Свързване на печка webasto

          Колеги не мога да се ориентирам от схемите някои може ли да ми каже на кои кабели да подам + и - и кои кабели да свържа на печката с кабелите на тай мера

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X