Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги трябва ми термо устойчива боя от тази марка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги трябва ми термо устойчива боя от тази марка.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1527931_918813861485727_1049242828_n.jpg
Прегледи:1
Размер:71.2 КБ
ID:6082045Колеги трябва ми термо устоичива боя от тази марка.Да издържа до 400градуса.Ако някой се е натъквал моля да ми даде кординати. 0898737904-0876439948 Евгени
    sigpic

  • #2
    От: Колеги трябва ми термо устоичива боя от тази марка.

    Колега, за какво точно ще ти трябва такава боя?
    Повечето индустриални бои имат малко по-друга функция....
    Повечето термоизолационни (или противопожарни) бои са за 'еднократна' употреба... При нагряване набъбват като пяна (да, грубо казано, но ефекта е подобен) предпазвайки материала зад боята...
    Практически идеята им е при пожар да запазят конструкцията достатъчно дълго време за безопасна евакуация... Обаче след това вида им вече не е същия..

    Мога да попитам колегите, предлагащи подобни термоустойчиви продукти на Wilckens-Nippon, например Wilkotherm 300 или Wilkotherm 600 (300С или 600С), но доколкото си спомням не бяха от евтините...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Колеги трябва ми термо устоичива боя от тази марка.

      С Колегата slowtraveler се чухме и му разясних за боята.Продължавам да издирвам предсавител или вносител БГ.
      sigpic

      Коментар


      • #4
        От: Колеги трябва ми термо устоичива боя от тази марка.

        Да, предложените от мен варианти не бяха подходящи за колегата... Колегата търси термоизолационно покритие (не е точно боя)...
        Според производителя, същия няма официален представител или дистрибутор в България...
        Близките са Турция, Гърция (според друг колега, представител на други бои, гърците в сферата са големи мошеници)...
        Вносител може да има, но не официален и наистина трябва да се търси...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X