Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вебасто на гранд чероки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вебасто на гранд чероки

    Здравейте колеги, в най-близко време ще се монтира водна печка "Вебасто теле термо топ С" на гранд чероки 5.9 . Ще се радвам на споделен опит за най-удачно място за монтаж. При цялата претрупаност в коша на осмака, който освен всичко има и газов инжекцион, аз лично се сещам за две възможности. Първата е на мястото на кутията на въздушния филтър, който да се смени със спортен такъв, а втората е в отвора зад десния халоген, на нивото на бронята. В първия случай ме притеснява това, че печката ще е монтирана сравнително високо , от което(според дискусии в немските форуми) се натоварва водната помпа на вебастото. Във втория случай монтажа е доста по-ниско, но пък се създава риск от непосредствен контакт на печката с ледена вода от локвите, което също не било добре.Ще се радвам на споделени мнения, за които благодаря предварително.

  • #2
    От: Вебасто на гранд чероки

    По тази логика и изобщо да я слагаш няма да е добре според някой си форум Ако не намериш място за печката може да ми я продадеш.Под капака на Ленд Крузър-а ми място бол за нея.

    Коментар


    • #3
      От: Вебасто на гранд чероки

      Благодаря колега, ще те имам предвид.Поздрави!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X