Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде могат да ми бъдат изработени стоманени джанти по спесификация - размери около 20" х 10" ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде могат да ми бъдат изработени стоманени джанти по спесификация - размери около 20" х 10" ???

    Къде могат да ми бъдат изработени стоманени джанти по спесификация - размери около 20" х 10" ???

    Здравейте,

    Както гласи темата имам един належащ проблем с който трябва да се справя скоро, трябват ми нови джанти за кемпера.

    Приложена е техническа скица с размери.

    Бихте ли посъветвали има ли в България някой, който може да произведе серия от такива джанти?

    Точната бройка ще се договори, в зависимост от цената и гаранцията на продукта.

    Предпочитам всичко да се изработи от нула с чисто нови, истински материали а да не е сбирщайн от примерно стари руски джанти и т.н.

    Ако се окаже, че има джанти с много близки размери, такива джанти могат да се намерят нови или почти нови и с някакви минимални модификация, примерно добавка на фланци/щайби бих се съгласил на компромис но все пак идеята да се намери нещо, което да отговаря напълно на по-долните изисквания.

    Имам много добра представа колко биха стрували тези джанти произведени в Европа, идващи със сертификат и гаранция, целта ми е ако може една торба пари да влезе в България вместо да иде в Западна Европа, аз лично няма да си сложа и една стотинка печалба.

    Предварително благодаря за съдействието!
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:rim-info-2048x1448.png Прегледи:0 Размер:379.4 КБ ID:6627426
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:rim-info-2048x1448.png Прегледи:0 Размер:379.4 КБ ID:6627425
    Бъдете живи и здрави!

  • #2
    Фирма Ванина в Ямбол.
    Поне на един джип съм виждал техни джанти, изглеждаха прилично.

    Намери soundbway-мисля, че на неговия джип бяха. Ако не на неговия-поне със сигурност може да те свърже с фирмата.
    Мога да ти дам и негов телефон.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Добра идея, Коле, моля те дай ми го, ти и твоя ако ми дадеш на ЛС може да ти звънна ако е сгодно за едно кафе(пиво), благодаря предварително!

  • #3
    Мисля, че в Павликени правят джанти за мотокари. До колкото имам информация работят сериозно, бивш завод към Балканкар. Ама как се казваше....
    п.п Намерих го http://www.balkancarzarya.com/
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря много Асене, вече станаха две фирмите за които ми помогнахте ти и Кольо.

  • #4
    Това е сайта на фирмата, която Кольо предложи.

    https://www.vanina-export.com/bg/home

    И аз съм чувал добри отзиви за тях. Другата седмица се прибирам към края и ако се наложи и на място мога да ги питам.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #5
      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
      Това е сайта на фирмата, която Кольо предложи.

      https://www.vanina-export.com/bg/home

      И аз съм чувал добри отзиви за тях. Другата седмица се прибирам към края и ако се наложи и на място мога да ги питам.
      Ако можеш да попиташ директно от мое име бих ти бил много благодарен, мерси предварително!

      Искам цена за 5, за 10 и за 25+ джанти за да придобия представа.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #6
        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение

        Ако можеш да попиташ директно от мое име бих ти бил много благодарен, мерси предварително!

        Искам цена за 5, за 10 и за 25+ джанти за да придобия представа.
        Няма никакъв проблем. ​​​​​​
        В петък ще отида в офиса и ще ги попитам.
        Ако можеш само да ми изпратиш на е-mail чертежа, та да им го покажа. Пращам ти го на лични.

        П. П
        В момента съм само с телефон и тук поне в темата не ги виждам хубаво размерите.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #7
          Питах във фирма Ванина и отговора им беше, че изработват само за селскостопанска техника джанти и не могат да помогнат. ​​​​​​

          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            На Милен бяха му направили за джипа. Не се сещам за каква главина, но за джип.
            Ама той може да е с връзки там, не знам.

          • BatGeorgeone
            BatGeorgeone коментира
            Редактиране на коментар
            Селскостопанската техника е по друг закон и по други правила и по други максимални скорости, камионите са друга бира и за грешки се лежи в затвора, сигурно за това си знаят възможностите.

          • cnc82
            cnc82 коментира
            Редактиране на коментар
            Не съм запознат с бранша и с естеството на работа. Или е нещо нормативно или технически не им е рентабилно в сравнение с това което изработват по принцип.

        • #8
          На това и джантите ги правихме ние . Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20140923_172029.jpg Прегледи:0 Размер:160.3 КБ ID:6631330
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X