Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендоскоп/бороскоп за телефон?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендоскоп/бороскоп за телефон?

    Колеги трябва да инспектирам периферията на двигател на кофти място. Гледам по разни сайтове ендоскопи/бороскопи, китайска камера с подсветка и дълъг кабел за по 30-40 лева, някой има ли впечатления от тия продукти на китайската инженерна мисъл дали вършат работа?
    Ако има препоръки за конкретен модел ще е чудесно.

  • #2
    На един приятел му поръчвах, да си гледа вихровите клапи на двигателя с него, че не му се разглобяваше. Средна работа. Като видя какво е вътре, така и така трябваше да разглобява.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      Търси такава с по-голяма разделителна способност. Евтините са сравнително зле. Тънките нямат и достатъчно силно осветление а и то е направено така че е зад общо стъкло с камерката и като го включиш леко заслепява ламерата и му се губи ефекта.

      В темата за ремонта на двигателя ми съм пуснал и клипчета, доколкто помня. Записвани са точно от телефон. Но с допълнително самоделно осветление през другата дупка (камерата през отвора на дюзата, осветлението през отвора на подгревната свещ. Камерата е 6мм (или 7), 640x480. Със собственото и осветление вижда на 3-4см преко сили.

      Ей тук:
      https://offroad-bulgaria.com/forum/основни-форуми/автомобили-4x4/дискусии-по-марки/nissan/226249-новото-terrano-на-sparkybg?p=4683449#post4683449
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        Тия дет са за 30-40 лева са жив тестис. Имам такова ако си наоколо ела ще ти го дам да си погледнеш нещото.
        Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
        freelander 1,8 2001g.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
          Тия дет са за 30-40 лева са жив тестис. Имам такова ако си наоколо ела ще ти го дам да си погледнеш нещото.
          Далече съм, но благодаря за предложението.
          Ще рискувам с някое "HD" ако свърши работа, свърши.
          Трябва ми да видя от къде капе масло, без да вадя двигателя от коша.

          Коментар


          • #6
            Внимавай със софтуера. На моя телефон Нортъна изпищя, че софтуера на ендоскопа е зловреден. По принцип, всичко , което идва от Китай с непроверени софтуер е твърде съмнително. Особено камери, микрофони...
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • sparkybg
              sparkybg коментира
              Редактиране на коментар
              Към моята софтуер нямаше. Плъг и пляс. Свалях някакъв, но не китайски. На телефона от google play. На някои телефони си тръгваше без нищо, ако помня добре.

          • #7
            Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
            Внимавай със софтуера. На моя телефон Нортъна изпищя, че софтуера на ендоскопа е зловреден. По принцип, всичко , което идва от Китай с непроверени софтуер е твърде съмнително. Особено камери, микрофони...
            И в ютюб бая оплаквания има по тоя повод, имам няколко телефона за тестови цели . И те са тарикати ама и ние не сме вчерашни.

            Коментар


            • #8
              Ако си до Пловдив ,имам лидълска ?

              Коментар


              • #9
                Я виж гущер-ския може да е по приличен! Те май бяха и със собствен " монитор'.
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар


                • gy6ter
                  gy6ter коментира
                  Редактиране на коментар
                  Комплект с монитор е .

              • #10
                Благодаря, обаче съм далече.
                Ще рискувам с китайче за 30 кинта ако стане стане, има място да вкарам допълнителна лампа та мисля че ще стане номера.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X