Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цнц рутер плазма

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цнц рутер плазма

    Здравейте колеги, понеже не откривам такава тема реших да пусна надявам се да е в правилния раздел, ако не моля модератор да я премести. Благодаря предварително. . Искам да се допитам до вас за машините от Разград CNC systems.bg мисля че им беше сайта. Интересува ме надеждни ли са и въобще ще вършат ли работа?

  • #2
    Първоначално публикуван от phantom_ Преглед на мнение
    Здравейте колеги, понеже не откривам такава тема реших да пусна надявам се да е в правилния раздел, ако не моля модератор да я премести. Благодаря предварително. . Искам да се допитам до вас за машините от Разград CNC systems.bg мисля че им беше сайта. Интересува ме надеждни ли са и въобще ще вършат ли работа?
    А , има такава тема . Очевидно не търсиш където трябва .

    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #3
      Относно сайта - няма физически адрес, няма галерия с вече произведени машини, няма клиенти, няма нищо.
      Преди седем-осем години като търсих производители на CNC-фреза, стигнах до един разградлия. Ходих да видя какво прави и само си загубих времето. Пичът поръчваше компоненти от Китай, "сковаваше" криво-ляво някаква метална рамка и я накичваше с поръчаното. Тъжна картинка, купих си китаец

      Коментар


      • #4
        Тя картинката ясна че всичко е от Китай. Въпросът е в сглобката и елементите който използва дали стават за работа,защото цената си я бива. Препоръчайте нещо друго?

        Коментар


        • #5
          За сефте чувам, че у нас някой произвежда/събира промишлени cnc машини...
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от phantom_ Преглед на мнение
            Тя картинката ясна че всичко е от Китай. Въпросът е в сглобката и елементите който използва дали стават за работа,защото цената си я бива. Препоръчайте нещо друго?
            И скорошният ми опит показа, че е по-добре да закупиш китайски железарии от цина, отколкото от нашенско. Тук се внасят само отпадъци, скраб и каквото е имало в контейнерите за отпадъци около фабриките...

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            За сефте чувам, че у нас някой произвежда/събира промишлени cnc машини...
            В гогле - Райц CNC
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #7
              Интересното е че има доста клипове в youtube и там много добре се справят машините.

              Коментар


              • #8
                То в тубата всичко е мед и рози. Едва ли трябва да споменавам, че ако има несполучлив опит, то той не е в тубата. Все пак там се прави реклама, а нейните канони не позволяват да се публикуват компрометиращи материали.

                И да уточня - не говоря за конкретните машини, а по принцип. За тях нямам наблюдения.
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                  Относно сайта - няма физически адрес, няма галерия с вече произведени машини, няма клиенти, няма нищо.
                  Преди седем-осем години като търсих производители на CNC-фреза, стигнах до един разградлия. Ходих да видя какво прави и само си загубих времето. Пичът поръчваше компоненти от Китай, "сковаваше" криво-ляво някаква метална рамка и я накичваше с поръчаното. Тъжна картинка, купих си китаец
                  Умрем от любопитство да ми посочиш поне един български пич, който да работи с български драйвъри , български сервомотори, български софтуер и с български рамки ( това , щурото железо)

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  За сефте чувам, че у нас някой произвежда/събира промишлени cnc машини...
                  Е, вече чу. ​​​​​​​
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #10
                    Аз не знам дали е само този, но цената е много добра. Въпросът е, и да върши работа машината, и то да реже равномерно не къдраво Затова питам тук, просто има такава аудитория която ги разбира тези неща а аз нищо

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от phantom_ Преглед на мнение
                      Аз не знам дали е само този, но цената е много добра. Въпросът е, и да върши работа машината, и то да реже равномерно не къдраво Затова питам тук, просто има такава аудитория която ги разбира тези неща а аз нищо
                      Аре от мен да мине , чети тук :
                      https://www.offroad-bulgaria.com/for...-%D1%82-%D0%BD
                      ... и ми дължиш една бира , дето те мързи да търсиш
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #12
                        Ще почерпя няма проблем, но на мен нищо не ми излиза в тая търсачка...

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

                          Умрем от любопитство да ми посочиш поне един български пич, който да работи с български драйвъри , български сервомотори, български софтуер и с български рамки ( това , щурото железо)

                          Бъгна се форума и не можах да ти отговоря веднага, но знаеш, предполагам, че има китайски и китайски. Като отидеш на среща с производител на такава техника и го намериш да човърка нещо в мазето на собствената си къща по не съвсем сглобена такава, с параметри на четвърт от това, което търсиш, като го видиш върху какво желЕзо я е накичил, някакси загубваш ентусиазъм за сделка.
                          Още повече ако си виждал български фирми с конструкторски екип, подбиращ китайските компоненти. Естествено - на друга цена.
                          За питащия колега - физически адрес и клиенти са сред задължителните неща в един сайт, според мен. Разградския, Сергей май се казваше, със сигурност беше на ти с материята, но определено не му достигаше капацитет за промишлени машини.

                          Коментар


                          • #14
                            Гледам в снимките му има такава промишлена изглежда. А и прочетох темата която ми предложи колегата Владо и разбрах че машините му вършат работа,макар и да не са най добрите, но на тая цена друго няма. В интерес на истината тук ми режат на една промишлена машина с хипертерм машина и качеството им не е добро, много назъбено става... А тея изглеждат по добре не само на неговите снимки а й на колегите който са публикували снимки от рязането на машините му така че не знам какво да мисля.

                            Коментар


                            • #15
                              И аз като накои, които се изказаха по-горе, наскоро разбрах за тази фирма от Разград. Мой приятел има машина от тях и ми ги препоръча. Реших да се свържа с тях, да видя за какви машини става въпрос. Ходих до Разград и противно на очакванията ми, фирмата се намираше в голямо производствено хале в един от индустриалните квартали на града. Очевидно човека доста се е развил. Дори имаха и наличен фибро лазер тяхно производство.
                              Направиха ми демонстрация/тест на тяхна плазмена система с източник на Thermal Dynamics, срезовете бяха много добри.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X