Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

    Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
    Пътната ........ Която обаче за автомобил в тийнейджърските си години започва да тежи и като финанси, и като отделено време.
    Моята е точно от последните тийнове.Пълнолетна стана.
    За 11 години, в които я ползвам няма нещо необичайно сменено.И всички разходи като части и труд се събират в половината от цената и.И за да е ясно, че не съм изключение имам още 4 (четири) броя от модела пред очите си, които са все така прилично непретенциозни.
    Тааа не съм много съгласен, че видиш ли като стане на двайсе почват драми.
    Ако се гледа, без да се пести "Сичко е точно."
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

      Колкото и да я гледаш, материалите стареят.

      Коментар


      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

        Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
        ...А да ти кажа на колата ми от 40 и малко хиляди не намирам екстра която да ми липсва. Повечето дори ги няма в двайсе годишните мерцове и аЛудита...
        Зависи какво имаш предвид под "екстри". Че то в по-наточените автомобили има екстри за които ако не прочетеш с списъка с такива, няма да предположиш че съществуват или че са налични в даден автомобил.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Зависи какво имаш предвид под "екстри". Че то в по-наточените автомобили има екстри за които ако не прочетеш с списъка с такива, няма да предположиш че съществуват или че са налични в даден автомобил.
          Ми да. Друго е да пипнеш леко мигача, той да изцъка 3-5 пъти и да спре сам.
          Или интервала на мигане на аварийните при загасен двигател да е по голям.

          Никак не е лошо като включиш задна и дясното огледало да се врътне и да си виждаш гумата.
          Регулирането на поддръжката на седалката с въздух също е кеф.


          Нали?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            ...Никак не е лошо като включиш задна и дясното огледало да се врътне и да си виждаш гумата.Регулирането на поддръжката на седалката с въздух също е кеф.
            Нали? ...
            Е па що , не е ли ?! Или понеже тЕя еврогейщини при уаз-а ги нема , значи т`ва е шит ?
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              Е па що , не е ли ?! Или понеже тЕя еврогейщини при уаз-а ги нема , значи т`ва е шит ?
              А не знам, затова питам.
              Иначе моята пълнолетна ги има тия неща например
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                Ми затова у нас вече голяма част се возят, и гримират. Иначе е гот вместо да го правиш ти, ако го има де. Щото и на нови го няма.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                  Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                  Моята е точно от последните тийнове.Пълнолетна стана.
                  За 11 години, в които я ползвам няма нещо необичайно сменено.И всички разходи като части и труд се събират в половината от цената и.И за да е ясно, че не съм изключение имам още 4 (четири) броя от модела пред очите си, които са все така прилично непретенциозни.
                  Тааа не съм много съгласен, че видиш ли като стане на двайсе почват драми.
                  Ако се гледа, без да се пести "Сичко е точно."
                  До 25 няма проблем. И говоря за така анатемосваното Рено Лагуна. Сега му се е поразтропала предницата, която правих преди 11 години,но за 100-200 лв ще е нова. Върви с обикновена газ.

                  Онзи ден я дадох на баджанака, щото на неговата Зафира 2008 и светнали лампите и загубила мощност. ЕГР, дроселова клапа и незнам още какво, за сега са 1000 лв, ако не излезне и друго.

                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    А не знам, затова питам.
                    Иначе моята пълнолетна ги има тия неща например

                    За съжаление, в пълнолетните е трудно да се намерят следните неща:

                    - Евро 5/6, което може да е смешно, но ще става все по-важно
                    - Гарантирано работещи пиропатрони и възд. възглавници

                    Някои лигавщини, които създават вредни навици, но са удобни:
                    - Активен автопилот
                    - Система за напускане на лентата
                    - Система за мъртва зона

                    Коментар


                    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      За съжаление, в пълнолетните е трудно да се намерят следните неща:

                      - Евро 5/6, което може да е смешно, но ще става все по-важно
                      - Гарантирано работещи пиропатрони и възд. възглавници

                      Някои лигавщини, които създават вредни навици, но са удобни:
                      - Активен автопилот
                      - Система за напускане на лентата
                      - Система за мъртва зона
                      От тия неща, нищо не се очертава да ми трябва в скоро време. За много от активните шофьори с достатъчно стаж и на по-стара техника, вероятно е същото.
                      Ако караш много километри ежедневно, помощниците са ОК, но това не е общия случай.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                        Пиропатроните и възглавниците на никого не трябват ежедневно и на никого не пожелавам по никакъв повод да потрябват.

                        Лигавщините по-горе са полезни, ако караш уморен, което малко или много се налага.

                        Коментар


                        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                          Какво е активен автопилот?

                          Иначе аз повече се чудех дали трябва да ме е яд че моята има такива екстри или не, и дали е шет ли йок-шет
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                            Нагласяваш го на 140 примерно, ако има нужда сам намалява и като се освободи лентата - сам ускорява до 140 без никаква операторска намеса. В общи линии това е с дребни вариации в отделните марки.

                            Коментар


                            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                              Ахаа. От това в наши село практическа полза няма, иначе е готино
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                                Едва ли е измислено за точно тази ситуация, но другаде е рядкост да видиш нещо да се движи на магистрала с 80 и един мъждукащ габарит. А същото нещо да изпреварва друго нещо, което се движи със 70 е още по-голяма рядкост.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X