Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шантав въпрос за гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Шантав въпрос за гуми

    АААА тая ще е бабанеста на 14,по около 62 лева гумата.Да му пратя един комплект 18ки,нямат и 2 годинки ма новите Мишки днес дойдоха и ми пречат.

    Сигурен сьм,че не е до парите,просто е така ако мине.Направо ми идва да питам антифриз кога за последно е сменян ма ще си трая
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: Шантав въпрос за гуми

      Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
      Става въпрос за заден барабан, там без разглобяване на всичко няма да мина, но първо ще проверя дали продават шпилки и гайки за този странен автомобил - мерси за съвета!
      Шпилки има на воля при Фото мое.Само гледай гайката да е същата , защото ги има и за ключ 21, и за 19.Барабана..Ти си грамотен , като видиш шпилката и всичко ще ти се изясни.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #33
        От: Шантав въпрос за гуми

        Неочаквано развитие по темата - снощи ми срязаха две гуми с нож пред офиса и едната е доста зле, та май ще се наложи да ми купят една нова и така ще стане комплект с две горе-долу еднакви гуми за отпред!
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #34
          От: Шантав въпрос за гуми

          Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
          Неочаквано развитие по темата - снощи ми срязаха две гуми с нож пред офиса и едната е доста зле, та май ще се наложи да ми купят една нова и така ще стане комплект с две горе-долу еднакви гуми за отпред!
          !!!
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #35
            От: Шантав въпрос за гуми

            На шефчето ти и камера не му трябва
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X